کد خبر: 3469571
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۵
گروه اجتماعی: معاون فرمانداری نهاوند عنوان کرد: دهه فجر خاطره رهایی ملت ایران از چنگال استعمارگران را در اذهان مردم زنده می‌کند، لذا باید با محوریت مردم این جشنها خیلی با‌شکوه برگزار شده و تحت تأثیر انتخابات قرار نگیرد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از همدان، سیدرضا سلامتی، معاون فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان نهاوند شنبه، سوم بهمن‌ماه در شورای فرهنگ عمومی نهاوند گفت: مسئولان و برگزار کنندگان جشن‌ها باید دقت داشته باشند که کسی از فرصت جشن‌های دهه فجر برای تبلیغات کاندیدایی خاص استفاده نکند.

وی افزود: دهه فجر خاطره رهایی ملت ایران از چنگال استعمارگران را در اذهان مردم زنده می‌کند، لذا باید با محوریت مردم این جشن‌ها خیلی با‌شکوه برگزار شده و تحت تأثیر انتخابات قرار نگیرد.

معاون فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان نهاوند اظهار کرد: در آستانه برگزاری دو انتخاب سرنوشت‌ساز و مهم بجای دعوت به مشارکت حداکثری نباید با دروغ‌پردازی کاری کرد که فضای انتخابات ملتهب و متأثر از مسائل غیر‌ واقعی شود.

سلامتی تصریح کرد: دولت به دنبال برگزاری انتخاباتی سالم است و همه تلاش دولت برای برگزاری انتخاباتی سالم و در چارچوب قانون است، لذا همه باید در زمینه رعایت اخلاق ، صداقت در کارها کوشش نمایند تا دولت بتواند به هدف خود در این زمینه دست یابد.

این مقام مسئول اضافه کرد: در انتخابات بی‌طرفانه و در چارچوب قانون حرکت خواهیم کرد و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برابر با مراحل مختلف انتخابات مصمم هستیم که امنیت لازم را برای حضور حداکثری مردم فراهم ساخته و در کمال بی‌طرفی و اجرای قانون از رأی آن‌ها صیانت به عمل آوریم.

وی گفت: در برگزاری انتخابات هیچ‌کدام از مسئولان و نهادها حق ندارند که از امکانات اداری به جز برای برگزاری انتخابات شهرستان بر له یا علیه کاندیدایی استفاده کنند و در صورت مشاهده با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.

سلامتی بیان کرد: برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم را در شرایط کنونی بسیار مهم است، با توجه به موضوعات منطقه ای که از سوی کشورهای مرتجع رخ داده بحث انتخابات اهمیت زیادی دارد و همه باید به این اهمیت توجه جدی داشته باشند.

وی اظهار کرد: یکی دیگر از مواردی که باعث اهمیت انتخابات شده بحث موفقیت‌آمیز اجرای برجام است که با تدبیر دولت و راهنمائی‌های مقام معظم رهبری صورت گرفت و زمینه نشاط جامعه و شادی مردم شد، لذا باید شرایطی را فراهم کنیم که این شور و نشاط به حضور حداکثری مردم بینجامد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: