کد خبر: 3504745
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴
گروه اجتماعی: سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رزن گفت: 100 مبلّغ به روستاهای این شهرستان در ایام ماه مبارک رمضان اعزام می‌شوند تا برنامه‌های تبلیغ این ایام تشریح و تبیین شود.
حجت‌الاسلام حبیب‌الله غلامی، سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رزن در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از همدان، اظهار کرد: همزمان با ماه مبارک رمضان همایشی با حضور مبلغان بومی و غیر بومی در شهرستان رزن برگزار شد تا برنامه‌های تبلیغ این ایام تشریح و تبیین شود، همچنین 100 مبلّغ به مناطق محروم و روستاها در ایام ماه رمضان اعزام می شوند که 25 نفر از این مبلغان بومی هستند و بقیه مبلغان اعزامی از سایر شهرها خواهند بود.
وی بیان کرد: 40 خانه عالم در سطح شهرستان رزن وجود دارد که نیمی از خانه‌های عالم از سوی مردم و نیمی از سوی سازمان تبلیغات اسلامی احداث شده است همچنین مبلغان اعزامی در روستاها میهمان اهالی روستا خواهند بود و خانه‌های عالم شهرستان رزن ویژه مبلغان دائمی است.
سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رزن عنوان کرد: محافل انس با قرآن، جزءخوانی قرآن و برنامه تفسیر قرآن در مساجد از برنامه‌هایی است که در ماه رمضان اجرا می‌شود، مبلغان نقش اثرگذاری در روستاها و مناطق محروم در زمینه تبیین مسائل دینی و مذهبی دارند که امیدواریم در ماه رمضان بتوان همه روستاها را از وجود مبلغان بهره‌مند ساخت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: