کد خبر: 3652753
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۳
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان همدان مطرح کرد: اختتامیه مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، پنجشنبه، 27 مهرماه در مجتمع بوعلی سینا برگزار می‌شود.
مجتبی جمالی، رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان همدان، در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از همدان اظهار کرد: مکان برگزاری اختتامیه مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، تغییر کرده است و این مراسم در مجتمع بوعلی سینا واقع در بلوار مفتح همدان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه اختتامیه این دور از مسابقات پنجشنبه، 27 مهر ماه ساعت 10 برگزار خواهد شد، افزود: 65 نفر از متسابقین چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در قالب نفرات اول تا سوم رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ، 5، 10 و 20 جزء، حفظ موضوعی و حفظ کل، تفسیر، اذان و تواشیح در دو بخش خواهران و برادران، منتخبین مرحله استانی مسابقات بوده‌اند.
جمالی اضافه کرد: در این مراسم از مسئولین کشوری اداره اوقاف، قاری بین المللی، حافظ خردسال «حنانه خلفی» و علاقمندان به حفظ و قرائت قرآن از شهر های مختلف کشور دعوت به عمل آمده است که حضور این بزرگان در این مراسم روشنی بخش این مجلس خواهند بود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: