کد خبر: 3803549
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
گروه اجتماعی ــ مدیرکل کمیته امداد استان همدان با بیان اینکه دومیلیارد و ۱۷۱ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی این استان به مناطق سیل‌زده کشور ارسال‌ شده است، گفت: این کمک‌ها تا ۱۱ فروردین‌ماه به مناطق سیل‌زده گلستان و از آن پس به لرستان ارسال شد.

کمک 2 میلیارد تومانی مردم همدان به مناطق سیل‌زدهبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی مدیرکل کمیته امداد استان همدان، پیمان ترکمانه، درخصوص جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردمی استان همدان به مناطق سیل‌زده گفت: تا ۲۴ فروردین‌ماه ۳۹۷ میلیون تومان کمک نقدی در استان همدان جمع‌آوری‌شده است.
وی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از یک میلیارد و ۷۷۴ میلیون تومان نیز کمک غیر نقدی در استان جمع‌آوری و به مناطق سیل‌زده ارسال‌ شده است، افزود: در مجموع دو میلیارد و ۱۷۱ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده در استان همدان جمع‌آوری و به مناطق ارسال‌ شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: کمک‌های غیرنقدی جمع‌آوری‌ شده در قالب اقلام ضروری اولیه نظیر کنسرو، پتو، لباس و مواد اولیه خوراکی نظیر قند، شکر، روغن و غیره بوده است.
ترکمانه بابیان اینکه تا ۱۱ فروردین‌ماه کمک‌های جمع‌آوری‌شده به گلستان ارسال شد، گفت: از ۱۲ فروردین تاکنون کمک‌های غیر نقدی جمع‌آوری‌شده به استان لرستان ارسال می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه ارسال کمک‌ها به مناطق سیل‌زده تا زمانی که بحران وجود داشته باشد ادامه دارد، بیان کرد: از خیرخواهی و کمک‌های بی‌دریغ همشهریان در کمک‌رسانی به مردم مناطق سیل‌زده سپاسگزاریم اما مردم را تشویق می‌کنیم تا کمک‌های خود را در قالب کمک‌های نقدی اعطا کنند زیرا از زمانی که بازسازی واحدهای مسکونی شروع شود نیازمند کمک‌های نقدی خواهیم بود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: