کد خبر: 3804825
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
گروه اجتماعی ـ فرمانده پایگاه شکاری شهید نوژه گفت: ارتش جمهوری اسلامی در طول انقلاب، 8 سال دفاع مقدس و در برهه کنونی که کشور در برابر بمباران حملات روانی دشمن قرا گرفته است به خوبی نقش خود را ایفا نموده است.

نقش ارتش در عملیات مختلف جنگی کشور برجسته و بی‌بدیل استبه گزارش ایکنا از همدان، امیر سرتیپ، محمد زال‌بیگی، فرمانده پایگاه شکاری شهید نوژه، پنج شنبه، 29 فروردین سالروز ارتش اسلامی اظهار کرد: امام علی(ع) می‌فرمایند «این پرچم مبارزه را جزء افراد بصیر، بااستقامت و عالم به جایگاه حق به دوش نمی‌کشند».

وی اشاره‌ای به چند مولفه شاخص ارتش جمهوری اسلامی داشت و گفت: ایمان و بصیرت، ایستادگی و استقامت، گام برداشتن در راه انقلاب یعنی پایبندی بر سیاست نه شرقی و نه غربی جمهوری اسلامی و داشتن بنیه قوی اعتقادی از جمله مولفه‌های ارتش جمهوری اسلامی است.

زال بیگی ادامه داد: خودسازی آراسته به دین و تقوا، اخلاق نیکو، پایبندی به دین و ایمان، کارآمد نمودن نظام، خارج کردن دشمن از میدان هنگام پیکار و نبرد از دیگر مولفه‌های ارتش جمهوری اسلامی و نیرو‌های مسلح است.

وی ابراز کرد: در خدمت مردم بودن و احساس فداکاری برای اهداف و آرمان‌های ملت،  در  قلب مردم بودن، مورد احترام و تکریم مردم قرار گرفتن، جلب اعتماد مردم،  آمیختگی و در کنار مردم بودن، پیوند و پیوستگی عمیق با مردم نمونه‌ای دیگر از خصوصیات ارتش و نیرو‌های مسلح است.

فرمانده پایگاه شکاری شهید نوژه گفت: ارتش جمهوری اسلامی در طول انقلاب، بازسازی، 8 سال دفاع مقدس و در برهه کنونی که کشور در برابر بمباران حملات روانی دشمن قرا گرفته است به خوبی نقش خود را ایفا نموده است.

زال بیگی با اشاره به اینکه نقش ارتش در انجام عملیات مختلف جنگی با تاکتیک‌های عجیب بر کسی پوشیده نیست گفت: فتح سوسنگرد، عملیات سامن الائمه، عملیات فتح المبین وبیت المقدس نمونه ای از حضور موثر و مهم این مجموعه نظامی در کشور است.

وی ادامه داد: نقش برجسته و سرنوشت سار ارتش در عملیات مرصاد، والفجر 8 و کربلای 5 و صدها عملیات‌های دیگر در کنار سپاه پاسداران، بسیج مردمی و نیرو‌های نظامی و انتظامی از دیگر افتخارات ارتش اسلامی در طول تاریخ است.

فرمانده پایگاه شکاری شهید نوژه ابراز کرد: اکنون نیز نیرو‌های مسلح در زمان بحران وبلایای طبیعی همچون زلزله و سیل نقش برجسته‌ای را ایفا نموده اند و تمام تلاش خود را خواهند کرد تا انقلاب را به صاحب اصلی خود یعنی امام(عج) برسانند.

انتهای پیام

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: