کد خبر: 3814583
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
گروه اجتماعی ـ معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر گفت: تعداد 60 بسته غذایی به ارزش هر بسته سه‌میلیون ریال تهیه و در ماه رمضان بین 60 خانوار بی‌بضاعت مناطق محروم چون ازناو، ده میانه، سفلی، لولوهر، زمان آباد، سلطانیه و ... توزیع شد.

توزیع 60 بسته غذایی در بین نیازمندان ملایریامین کیانی معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر در گفت‌و‌گو با ایکنا از همدان، افزود: هر بسته غذایی شامل اقلامی چون کیسه 10 کیلویی برنج، روغن سرخ کردنی، روغن مایع، مرغ، رب گوجه فرنگی،عدس ، نخود، لوبیا، لپه، شکر، قند، چای، خرما، ماکارونی، تخم مرغ، تن ماهی و پودر شوينده بوده است.
وی در ادامه به افتتاح کارگاه سبد بافی ویژه زنان و دختران با مرکزیت روستای ینگی کند با همکاری سمن " هدف روشن " اشاره کرد و افزود: این کارگاه سبد بافی با هدف اشتغالزایی برای زنان و دختران روستایی با همکاری اداره ورزش وجوانان، با مرکزیت روستای ینگی کند افتتاح و با جذب 70 نفر مورد بهره برداری قرار گرفت.
کیانی اظهارکرد: در ابتدای کار و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این طرح 20 نفر باید ثبت نام می‌شد که با توجه به استقبال بسیار زیاد بانوان روستایی،ثبت نام برای شروع این کارگاه به 70 نفر رسید که در نوع خود بی نظیر بود.
معاون اداره ورزش و جوانان ملایر در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: به همت هیأت ناشنوایان ملایر و هیأت ناشنوایان استان همدان دومیبن نشست تخصصی این هیأت با حضور دکتر علی زیوری رئیس هیئت ناشنوایان استان در محل سالن جلسات اداره ورزش و جوانان ملایر برگزار شد.
کیانی افزود: در این نشست همکاری متقابل هر دو هیئت را در راستای رشد و توسعه کمی و کیفی رشته ورزشی ناشنوایان از رده های پایه به بالا را خواستار شدیم تا با همفکری و همدلی نسبت به پیشرفت و گسترش ورزش ناشنوایان در سطح شهرستان مساعدت های لازم را انجام دهند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: