کد خبر: 3820336
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
گروه فرهنگی ــ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان از تمدید مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تا ۱۵ تیرماه خبر داد.

مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تمدید شدبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، ‌عاطفه زارعی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان با بیان اینکه مبنای اصلی جشنواره کتابخوانی رضوی ترویج کتاب و کتابخوانی مبتنی بر سیره ائمه اطهار(ع) و حضرت امام رضا(ع) است، افزود: به همین علت است که مجموعه کتابخانه‌های عمومی در سراسر کشور به اجرای این برنامه به صورت گسترده پرداخته است.
وی با تأکید بر اینکه این جشنواره کتابخوانی با استقبال مطلوب مردم مواجه شده است، ادامه داد: آخرین فرصتی که برای شرکت در این جشنواره در نظر گرفته شده بود، 28 خرداد ماه بود که به علت درخواست مکرر کتابداران، اعضای کتابخانه‌ها و برخی دستگاه‌های شرکت‌کننده در جشنواره، دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی مهلت شرکت در این جشنواره را تمدید کرد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان تأکید کرد: بخش الکترونیک جشنواره کتابخوانی رضوی تا ۱۵ تیرماه تمدید شده و پس از این تاریخ سامانه جشنواره به صورت خودکار غیرفعال خواهد شد.
وی با بیان اینکه آخرین فرصت تحویل آثار مکتوب نیز تا 10 تیرماه است، گفت: از آنجا که فرآیند تصحیح آثار روندی خاص داشته طبیعتاً به آثار مکتوبی که پس از 10 تیرماه به دست دبیرخانه برسد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان یادآور شد: فایل‌های الکترونیکی کتاب در دسترس همگان به صورت رایگان قرار دارد و علاقمندان برای دریافت فایل کتاب‌ها می‌توانند به نشانی www.razavi.iranpl.ir مراجعه و یا برای دریافت امانی کتاب‌های مسابقه به کتابخانه‌های عمومی سراسر استان مراجعه کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: