کد خبر: 3820356
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
گروه فرهنگی ــ شهردار اسدآباد از تکمیل المان شهدای گمنام پارک شهید مدنی این شهر در دو هفته آینده خبر داد.

یادمان شهدای گمنام اسدآباد تکمیل می‌شودپیمان سبزه‌ای، شهردار اسدآباد در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: در حال حاضر یادمان شهدای گمنام پارک شهید مدنی اسدآباد دارای پیشرفت فیزیکی 90 درصد بوده و پیمانکار برای اتمام و تکمیل طرح یادمان شهدای گمنام مشغول به کار است.

وی در ادامه با اشاره به وجود 212 هکتار بافت فرسوده در شهر اسدآباد یادآورشد: در حال حاضر بیش از 20 هزار واحد مسکونی و تجاری در بافت فرسوده شهر قرار دارد که توجه به این بافت شهر از ضرورت‌های برنامه‌ریزی شهری شهرداری است.

سبزه‌ای اضافه کرد: اعطای وام‌های کم‌بهره تخفیف ویژه عوارض نوسازی و اعطای امتیازهای ویژه برای سرمایه‌گذاری واحدهای تجاری بخشی از سیاست‌ها و راهکارهای شهرداری اسدآباد برای نوسازی بافت فرسوده این شهر است.

وی در ادامه یکی از اولویت‌های این شهرداری در پروژه‌های عمرانی امسال شهرداری اسدآباد را ادامه تکمیل فاز دوم بام توریستی گردنه اسدآباد بیان کرد و یاد آور شد: در حال حاضر فاز دوم بام سبز گردنه اسدآباد دارای 70 درصد پیشرفت فیزیکی بوده و زیرسازی و بسترسازی طرح انجام شده که تا پایان فصل کاری امسال فاز دوم این طرح تکمیل و به اتمام خواهد رسید.

شهردار اسدآباد خاطرنشان کرد: فاز سوم طرح بام سبز گردنه در سال آینده اجرا خواهد شد که با اتمام فاز سوم این طرح توریستی و تفریحی گردنه به عنوان یکی از مهمترین پروژه‌های شهرداری سال 99تکمیل و افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: