کد خبر: 3821644
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان؛
گروه اجتماعی ــ معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان گفت: دوره‌های آموزشی و تربیتی دانش‌آموزان و دانشجویان تحت عناوین طرح وارثین و سدید به‌صورت تخصصی برگزار می‌شود.

طرح «سدید» و «وارثین» ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان همدانی برگزار می‌شودمهدی جعفری، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان در گفت‌و‌گو با ایکنا از همدان، گفت: دوره‌های آموزشی ـ تربیتی دانش‌آموزان و دانشجویان تحت عناوین طرح وارثین و سدید به‌صورت تخصصی برگزار می‌شود.
وی افزود: این دوره‌ها به‌صورت متمرکز و بلندمدت برنامه‌ریزی‌شده است و در این دوره تعداد 20 نفر از دانشجویان و طلاب علوم دینی مستعد و واجد شرایط اعم از دختر و پسر تحت عنوان دوره آموزشی، تربیتی سدید و نیز تعداد 64 نفر از دانش آموزان دختر و پسر باانگیزه تحت عنوان دوره آموزشی، تربیتی وارثین به‌صورت جداگانه حضور خواهند داشت.
جعفری گفت: دوره‌های آموزشی ـ تربیتی فوق با اهداف خودباوری، ایجاد امید و نشاط، تربیت نیروهای تراز انقلابی، تقویت بصیرت‌افزایی، ایجاد نظام اعتقادی و اخلاقی و نیز تقویت مهارت‌های ذهنی و رفتاری برنامه‌ریزی‌ شده است.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان ادامه داد: متقاضیان پس از انجام مصاحبه تخصصی توسط اساتید مجرب و گزینش جهت گذراندن دوره‌ها به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.
جعفری بابیان اینکه این دوره‌ها به‌صورت 15 روزه و در مشهد مقدس برگزار خواهد شد، گفت: مبلغ 60 میلیون تومان اعتبار لازم است که از محل اعتبار فعالیت ارائه خدمات فرهنگی به دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی تأمین خواهد شد.
وی در پایان گفت: شرکت‌کنندگان پس از گذراندن دوره و ارزیابی پایانی به‌عنوان سفیران فرهنگی در زمینهٔ آموزش خانواده با کمیته امداد همکاری خواهند کرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: