کد خبر: 3821927
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
گروه اجتماعی ــ رئیس جشنواره «ایده برتر شهری» از اتمام بررسی آثار این جشنواره خبر داد و گفت: در مجموع ۲۵۸ اثر به دبیرخانه جشنواره ارائه شده و بررسی آثار در چهار مرحله از سوی کمیته داوران صورت گرفته است.

اتمام بررسی آثار جشنواره «ایده برتر شهری» در همدانبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حسین قراباغی، رئیس جشنواره «ایده برتر شهری» اظهار کرد: آخرین مرحله بررسی آثار ارسالی به جشنواره ایده برتر شهری به اتمام رسیده و افرادی که بهترین ایده‌ها را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده‌اند، تعیین تکلیف خواهند شد.
قراباغی در این خصوص اضافه کرد: در مجموع ۲۵۸ اثر به دبیرخانه جشنواره ارائه شده و بررسی آثار در چهار مرحله توسط کمیته داوران صورت گرفته است.
وی به تشریح محورهای ایده‌پردازی پرداخت و یادآور شد: این محورها شامل، تقویت گردشگری شبانه در کهن شهر همدان، بهره‌گیری از ظرفیت شهر هوشمند در مدیریت شهری، شیوه‌های تبلیغات مدرن، طراحی و تجهیز ورودی‌های سه‌گانه شهر همدان بود.
رئیس جشنواره ایده برتر شهری مراسم پایانی جشنواره ایده برتر شهری را ۲۶ تیرماه اعلام کرد و گفت: در این مراسم به صاحبان ایده‌های برتر جوایز ارزشمندی اهدا خواهد شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: