کد خبر: 3821974
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
گروه اجتماعی ــ معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان گفت: ۹۵۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد موفق به اخذ دفترچه بیمه سلامت شده‌اند.

9500 مددجوی کمیته امداد دفترچه بیمه دریافت کردندبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد علی بحیرایی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان اظهار کرد: 9500 نفر از مددجویان تحت حمایت موفق به اخذ دفترچه بیمه سلامت شده‌اند.

وی با بیان اینکه جلوگیری از هم‌پوشانی بیمه‌ها یکی از اهداف این طرح است، گفت: این طرح باهدف یکپارچه‌سازی بیمه درمان تمامی مددجویان تحت حمایت این نهاد انجام‌شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه تفاهم‌نامه بین کمیته امداد و بیمه سلامت برای انتقال بیمه پایه مددجویان شهرهای بالای ۲۰ هزار نفر جمعیت منعقدشده است، گفت: 9500 نفر یعنی 54 درصد از مددجویان تحت حمایت دفترچه بیمه سلامت خود را اخذ کرده‌اند.

بحیرایی ادامه داد: معرفی بیمه‌شدگان به بیمه سلامت از یکم اردیبهشت‌ماه سال جاری اجرایی شده است و مددجویان می‌توانند با همراه داشتن کارت ملی، عکس و کارت درمان به دفاتر پیشخوان خدمات درمانی مراجعه کنند و به‌صورت رایگان دفترچه بیمه سلامت خود را دریافت کنند.

وی این اقدام را برای ارائه خدمات بیمه‌ای یکسان به هم‌وطنان دانست و گفت: برنامه فوق در خصوص تکریم و عزت‌نفس خانواده‌های تحت حمایت و برگرفته از آموزه‌های دینی برای عدالت محوری و حمایت از مددجویان انجام‌گرفته است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان گفت: مددجویان همانند سایر مردم امور بیمه‌ای را پیگیری می‌کنند تا از نشان‌دار شدن آن‌ها در جوامع جلوگیری به عمل آید و احساس خوب و رضایتمندی در جامعه هدف ایجاد شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: