کد خبر: 3822534
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان بیان کرد: مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن اوقاف با رقابت ۲۲۰ نفر از برگزیدگان مرحله شهرستانی و با حضور ۱۸ نفر از داوران مجرب استانی برگزار خواهد شد.

راه‌یابی 220 همدانی به مرحله استانی مسابقات قرآنی اوقافمجتبی جمالی، رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، در گفت‌و‌گو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف به اتمام رسید.

وی افزود: این دور از مسابقات در شهر همدان، 29 و 30 خرداد ماه سال جاری با رقابت 90 نفر از بانوان و آقایان در رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ، اذان و دعا خوانی به کار خود پایان داد.

رئیس اداره قرآنی اوقاف استان اضافه کرد: مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، ۲۱ تیر ماه سال جاری برای اولین بار در یک روز و در ۴ سالن مجزا در محل تالار قرآن همدان برگزار خواهد شد.

جمالی با اشاره به اینکه نفرات اول تا سوم هر رشته در دو بخش خواهران و برادران به مسابقات استانی راه خواهند یافت گفت: مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن اوقاف با رقابت 220 نفر و با حضور ۱۸ نفر از داوران مجرب استانی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ۳۰ نفر از برگزیدگان مرحله استانی به مسابقات کشوری راه خواهند یافت بیان کرد: مسابقات کشوری در دو بخش مقدماتی و نهایی در دو بازه زمانی 10 تا 31 مرداد ماه و مهر ماه سال جاری به ترتیب در شهر مقدس قم و اصفهان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: