کد خبر: 3836701
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۱
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ کارشناس قرآن و عترت دانشگاه ابن سینا گفت: دانشگاه علوم پزشکی همدان با کسب ۱۱ مقام در بخش اساتید، کارکنان و دانشجویان در این رویداد خوش درخشید.

راه‌یابی 11 قرآنی از دانشگاه ابن سینا همدان به جشنواره قرآن و عترتطیبه شمس، کارشناس قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، گفت: اسامی مقام آوران بخش معارفی و هنری اساتید، کارکنان و دانشجویان وزارت بهداشت اعلام شد

کارشناس قرآن و عترت دانشگاه ابن سینا ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی همدان با کسب ۱۱ مقام در بخش اساتید، کارکنان و دانشجویان در این رویداد خوش درخشید.

وی ابراز کرد: مقام‌های کسب شده در بخش‌های احکام، آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه، آشنایی با مفاهیم نهج‌البلاغه، رشته شعر و تذهیب دانشجویان، پرسمان قرآنی و آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم است.

شمس ادامه داد: مرحله نهایی جشنواره ی قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور 8 الی 10 آبان ماه سال جاری در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار خواهد شد.

کارشناس قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا گفت: اسامی راه یافتگان مرحله پایانی جشنواره قرآن و عترت بخش‌های معارف و هنری حائز کسب مقام کشوری از دانشگاه علوم پزشکی همدان به شرح ذیل است:

رشته احکام در بخش دانشجویان: مهدی خدا مرادی و فاطمه رحمتی

آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه در بخش دانشجویان: سما تقی زاده

آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه در بخش اساتید: دکتر حسین عماد ممتاز

آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه در بخش کارکنان: آذر حمیدی

آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه در بخش دانشجویان: مهسا رحمتی

رشته شعر دانشجویان: غزاله شریفیان

تذهیب دانشجوی: زهرا افشار

پرسمان قرآنی (دانشجویان): سپیده حسین زاده فهیم

آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم (اساتید): فریده کاظمی

آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم (دانشجویان): آذر مرادی

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: