کد خبر: 3827714
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
گروه فرهنگی ــ معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی سینا اظهار کرد: راه‌اندازی استارت آپ‌های مختلف در سطح دانشگاه، فضایی را مهیا می‌کند تا دانشجویان از بدو ورود به دانشگاه به فکر اشتغال باشند.

راه‌اندازی استارت آپ‌ در دانشگاه بوعلی؛ گامی در جهت اشتغال دانشجویانبه گزارش ایکنا از همدان، علی اکبر عروتی، معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی سینا، امروز، 25 تیرماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این دانشگاه دارای 158 انجمن علمی است که از این تعداد بیش از 45 انجمن فعال است.
معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی سینا با اشاره به اینکه یکی از انجمن‌های فعال این دانشگاه، انجمن‌های بین رشته ای است، افزود: در این بین «انجمن بین رشته‌ای کارآفرینی» یکی از انجمن‌های فعال دانشگاه است.
وی با اشاره به اینکه یکی از معضلات نظام آموزشی کشور، عدم تفکر درست دانشجو به آینده شغلی رشته تحصیلی خود در دانشگاه است، عنوان کرد: دانشجو پس از اتمام 4 سال تحصیل در دانشگاه، به دنبال ورود به فضای کسب و کار و اشتغال می‌افتد.
عروتی ادامه داد: انجمن بین رشته‌ای کارآفرینی با نام «کارستان» در دانشگاه بوعلی راه اندازی شده است که دانشجویان از بدو ورود به دانشگاه با حضور در کارگاه‌ها و دوره‌های مختلف این انجمن و یا دوره‌های مهارتی فنی و حرفه، نیاز‌سنجی‌های لازم از دانشجو صورت می‌گیرد.
معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی سینا ابراز کرد: راه‌اندازی استارت آپ‌های مختلف در سطح دانشگاه، فضایی را مهیا می‌کند تا دانشجویان از بدو ورود به دانشگاه به فکر اشتغال باشند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: