کد خبر: 3854871
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مسئول شورای فرهنگی بنیاد قرآن استان همدان از برگزاری مرحله دوم جشنواره حکیم در همدان خبر داد و گفت: این دوره از مسابقه که در فصل پاییز برگزار می‌شود شامل حکمت 41 تا 80 نهج‌البلاغه است.

مرحله دوم جشنواره «جوان حکیم» در همدان برگزار می‌شودمحمدامین آهنچی، مسئول شورای فرهنگی بنیاد قرآن استان همدان، در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، از برگزاری مرحله دوم جشنواره حکیم در همدان خبر داد و گفت: این دوره از مسابقه که در فصل پاییز برگزار می‌شود شامل حکمت 41 تا 80 نهج‌البلاغه است.
وی با بیان اینکه این مسابقه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود، افزود: علاقمندان به شرکت در مسابقه می‌توانند از طریق سایت javan.eazm.irو تا پایان آبان ماه اقدام کنند.
آهنچی بیان کرد: در پایان این دوره نیز با اهدای 14 کارت هدیه یک میلیون ریالی و هدایای نفیس دیگر از نفرات برتر تقدیر بعمل می‌آید، شرکت‌کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال دروازه حکمت در پیام رسان ایتا به آدرس @babolhekmat مراجعه کنند.
آهنچی با اشاره به اینکه جشنواره جوان حکیم با هدف انس بیشتر جوانان با نهج‌البلاغه و تربیت مبلغ نهج‌البلاغه برگزار می‌شود، یادآور شد: قرعه‌کشی نفرات برتر اولین دوره جشنواره جوان حکیم با محوریت ۴۰ حکمت از نهج‌البلاغه در 20 مهرماه انجام شد که در این قرعه کشی از ۱۴ نفر از برندگان که به سؤالات پاسخ صحیح داده بودند تقدیر شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: