کد خبر: 3861515
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲
گروه اجتماعی ــ رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی همدان بابیان اینکه ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی باهدف انسجام‌بخشی بیشتر بین نیروهای ارزشی انجام‌شده تا با تمرکز بر انتخابات، اهداف پیش رو تحقق یابد، اظهار کرد: در این ائتلاف پس از برگزاری انتخابات مجمع آرا و اقبال عمومی، شرایط هر یک از افرادی که برای انتخابات مجلس داوطلب شده‌اند، از سوی هیئت‌رئیسه بررسی می‌شود.

ائتلاف نیروهای انقلابی باهدف انسجام‌بخشی بیشتر در فضای انتخاباتی همدانبه گزارش ایکنا از همدان، حاج میرزامحمد سلگی، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان، امروز 12 آذرماه، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: اگر مردم با بصیرت به انتخابات نگاه نکنند و افراد غیر اصلح انتخاب شوند، ضرر آن متوجه خود مردم می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه باید افراد متدین، توانمند و کارآمد انتخاب شوند، افزود: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی افرادی که دعوت می‌شوند افراد شاخصی هستند و طی فهرستی برای حضور در انتخابات معرفی‌شده‌اند.
سلگی بابیان اینکه اصولگرایان ائتلاف را ایجاد کردند و هدف اصلی آن، انتخاب نمایندگان انقلابی کارآمد در استان همدان است، ادامه داد: هدف دیگر ایجاد هماهنگی و بیداری در کشور و انتخاب اصلح است و با همین هدف افراد انقلابی را به مردم معرفی و حمایت خواهیم کرد که این حمایت به‌صورت پایین به بالا و از سوی آحاد مردم صورت می‌گیرد.
وی بابیان اینکه ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی باهدف انسجام‌بخشی بیشتر بین نیروهای ارزشی انجام‌شده تا با تمرکز بر انتخابات، اهداف پیش رو تحقق یابد، اظهار کرد: در این ائتلاف پس از برگزاری انتخابات مجمع آرا و اقبال عمومی، شرایط هر یک از افرادی که برای انتخابات مجلس داوطلب شده‌اند توسط هیئت‌رئیسه بررسی می‌شود تا بعد از در نظر گرفتن شرایط از سوی این شورا، معرفی شوند.
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان نیز در سخنانی گفت: در سراسر استان از افراد جبهه انقلاب دعوت می‌شود و افراد برای تحقق فرمان‌ها مقام معظم رهبری برای حضور در انتخابات و مشارکت حداکثری مردم تلاش می‌کنند.
محمدرضا غلامی پاک افزود: دشمنان ما امروز در جنگ تمام‌عیاری که با ما شروع کرده‌اند، باهدف مأیوس کردن مردم تلاش می‌کنند که لازم است با امیدبخشی برای حضور حداکثری مردم در انتخابات، با دشمن مقابله کنیم.
وی بابیان اینکه هدف شورای ائتلاف استان تشویق و ترغیب آحاد جامعه برای شرکت در انتخابات و تشکیل مجلس کارآمد با حضور نمایندگان مردمی است، اظهار کرد: 11 حزب در شورای ائتلاف اسلامی فعالیت دارند که شامل حزب مؤتلفه، توسعه عدالت، جمعیت جانبازان، جمعیت ایثارگران، جمعیت ایستادگی، جبهه پایداری، رهپویان انقلاب اسلامی، جبهه مردمی، جمعیت پیروان خط امام و جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی هستند.
غلامی پاک با تأکید بر اهمیت حضور جوانان و بانوان یادآور شد: تأکید ویژه به حضور جوانان و بانوان ازجمله ویژگی‌های این شورا است به‌طوری‌که 30 درصد اعضای شورا را بانوان و 25 درصد را جوانان تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: