کد خبر: 3861660
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
گروه اجتماعی ــ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: بیمارستان‌ها ظرفیت پذیرش تمام بیماران را دارند و با توجه به وضعیت همه‌گیری آنفلوآنزا در این فصل، بیمارانی که اورژانسی نیستند به صورت مدیریت‌شده پذیرش می‌شوند تا ظرفیت برای بیماران نیازمند بستری، فراهم شود.

فضای خالی در بیمارستان‌های همدان برای پذیرش بیماران اورژانسی وجود داردبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، ابراهیم جلیلی معاون درمان دانشگاه در پاسخ به صحت و سقم این مطلب که با اشباع ظرفیت بیمارستان سینا، بیماران تنفسی و مبتلا به آنفلوآنزا به بیمارستان بعثت منتقل شده‌اند، اظهار کرد: فضای خالی در تمام بیمارستان‌ها ایجاد شده تا بیماران در صورت نیاز جایی نروند و همانجا بستری شوند.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان‌ها به ویژه بعثت و شهیدبهشتی بنا به ظرفیت بیمارانی را بستری می‌کنند گفت: مواقعی که ظرفیت پر شود می‌توان بین بیمارستانی بیماران را پوشش داد و خدمات ارائه داد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان تاکید کرد: بیمارستان‌ها ظرفیت پذیرش تمام بیماران را دارند و با توجه به وضعیت همه‌گیری آنفلوآنزا در این فصل، بیمارانی که اورژانسی نیستند به صورت مدیریت‌شده پذیرش می‌شوند تا ظرفیت برای بیماران نیازمند بستری، فراهم شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: