کد خبر: 3870738
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مسئول فرهنگی و روابط عمومی تیپ ۳۱۶ زرهی پادگان شهید قهرمان نزاجا گفت: ستوان یکم وظیفه، «جلال طالبی» حائز رتبه دوم رشته حفظ 15 جز قرآن در مرحله نهایی سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان پایور و وظیفه ارتش شد.

«جلال طالبی»؛ مقام‌آور تیپ ۳۱۶ زرهی نزاجا در مسابقات قرآنمحمدحسن فعله‌گری، مسئول فرهنگی و روابط عمومی تیپ ۳۱۶ زرهی پادگان شهید قهرمان نزاجا در گفت‌و‌گو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: مرحله نهایی سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان پایور و وظیفه ارتش دی‌ماه به میزبانی اداره عقیدتی ـ سیاسی پدافند هوایی در مشهد مقدس برگزار شد.
مسئول فرهنگی روابط عمومی تیپ 316 زرهی پادگان شهید قهرمان نزاجا افزود: در این دور از مسابقات 4 نفر از کارکنان وظیفه و پایور این مجموعه موفق به راهیابی به مرحله مسابقات قرآن آجا شدند که ستوان یکم وظیفه، «جلال طالبی» حائز رتبه دوم رشته حفظ 15 جز قرآن شد.
وی ادامه داد: این دور از مسابقات در رشته‌های حفظ یک، سه، پنج، ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۲۵ جزء و حفظ کل قرآن کریم، قرائت، ترتیل، اذان و مفاهیم و نکات تفسیری سطح یک تا مدرک دیپلم و سطح ۲ برای مدارک فوق دیپلم به بالا در مشهد مقدس برگزار شد.
فعله‌گری به اهداف برگزاری این رقابت‌ها نیز اشاره کرد و گفت: نشر و گسترش فرهنگ و معارف قرآنی در سطح وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و بصیرت افزایی کارکنان و خانواده آنان از جمله اهداف برگزاری این مسابقات است.
وی اشاره‌ای به محفل قرآنی این مجموعه داشت و گفت: به مناسبت ایام فاطمیه وشهادت سپهبدحاج قاسم سلیمانی محفل انسی با قرآن کریم در تیپ ۳۱۶زرهی نزاجا با حضور حجت الاسلام طهماسبی استادحوزه ودانشگاه و قاری مطرح تیپ آقای شاه علی و سایر کادر مجموعه برگزار شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: