کد خبر: 3880903
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
رئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار اداره کل بهزیستی استان همدان از در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در ادارات و مراکز تحت نظارت بهزیستی استان خبر داد.

تشکیل کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار در بهزیستی همدانبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان همدان حمیدرضا الوند، مدیرکل بهزیستی استان همدان، با بیان اینکه با انتشار اخبار شیوع ویروس کرونا در کشور، کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار در اداره کل بهزیستی استان تشکیل شد، گفت: این کمیته تمهیدات لازم برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در ادارات و مراکز روزانه و شبانه روزی تحت نظارت خود در سطح استان را در دستور کار قرار داده است.
وی افزود: در ابتدا دستورالعمل‌هایی عمومی تهیه شده از سوی سازمان بهزیستی کشور را به تمامی مراکز شهرستان ها و مراکز ارسال شده است.
الوند گفت: برای آموزش پرسنل نیز براساس جلسات بین بخشی برگزار شده با دانشگاه علوم پزشکی دوره‌های آموزشی با اولویت مراکز نگهداری شبانه روزی و روزانه برگزار خواهد شد.
مدیرکل بهزیستی استان خاطرنشان کرد: تمامی مراکز از پذیرش نذورات آماده مصرف منع شده‌اند و هم استانی‌های عزیز می‌توانند نذورات خود را در قالب جیره غذایی خشک و یا وجوهات نقدی جهت تهیه وسایل بهداشتی به مراکزی که مجاز به جمع‌آوری نذورات مردمی هستند تحویل دهند.
رئیس کمیته پیشگیری از بیماریهای واگیردار اداره کل بهزیستی استان از تعطیلی تمامی مراکز روزانه آموزشی - توانبخشی و مهدهای کودک استان به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری‌های های واگیردار تنفسی تا روز جمعه نهم اسفندماه خبر داد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: