کد خبر: 3881271
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: هم‌زمان با سراسر کشور جشن نیکوکاری امسال از ۱۴ تا ۱۶ اسفندماه به مدت ۳ روز با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم» در مدارس، مصلی‌های نماز جمعه و پایگاه‌های سطح شهر استان همدان برگزار می‌شود.

آغاز جشن نیکوکاری از ۱۴ اسفند در همدانبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان با تشریح برنامه‌های جشن نیکوکاری تصریح کرد: کمیته امداد استان همدان همچون سال‌های گذشته و در آستانه سال نو شمسی و عید نوروز با استقرار پایگاه‌های این جشن در سراسر استان کمک‌های مردم نوع‌دوست را دریافت و در کمترین زمان به دست نیازمندان می‌رساند.
ترکمانه گفت: جشن نیکوکاری در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ اسفند به ترتیب در تمامی مدارس استان، پایگاه‌های کمیته امداد و میعادگاه‌های نماز جمعه با همکاری صداوسیما، پایگاه مقاومت بسیج، سازمان دانش‌آموزی و مراکز نیکوکاری برگزار می‌شود.
وی بابیان اینکه جشن نیکوکاری امسال با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم» هم‌زمان با سراسر کشور در استان برگزار می‌شود، اظهار داشت: جشن نیکوکاری امسال در 1600مدرسه، 53 مرکز نیکوکاری محلات در استان و 50 پایگاه ثابت و سیار کمیته امداد برگزار می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان همدان افزود: مجموعاً 150هزار پاکت جشن نیکوکاری تهیه‌شده باهدف کمک به نیازمندان در مدارس توزیع می‌شود.
ترکمانه با تقدیر از همراهی مردم نیکوکار تصریح کرد: نیکوکاران استان می‌توانند از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری #081*۸۸۷۷* و همچنین از طریق شماره کارت 6037991899696672 بانک ملی واریز و نیز با مراجعه به دفاتر کمیته امداد شهرستان‌ها کمک‌های خود را پرداخت کنند.
مردم نیکوکار استان همدان در جشن نیکوکاری سال گذشته دو میلیارد و 600 میلیون تومان به‌صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: