کد خبر: 3887362
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۶
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: برای ضدعفونی کردن معابر در شهرها و شهرستان‌ها ۴۵۰ نفر در گروه‌های جهادی سازماندهی شده و اعلام آمادگی کرده‌اند.

فعالیت ۴۵۰ نفر در گروه‌های جهادی بسیج همدان برای مقابله با کرونابه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی سپاه، سرهنگ ابوالفضل برات‌زاده، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه انصارالحسین(ع) با اشاره به اقدامات انجام شده این سازمان در خصوص مقابله با ویروس کرونا، اظهار داشت: در این راستا سه گروه جهادی بکارگیری شده است.

وی افزود: برای ضدعفونی کردن معابر در شهرها و شهرستان‌ها ۴۵۰ نفر در گروه‌های جهادی سازماندهی شده و اعلام آمادگی کرده‌اند.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بیان کرد: حدود چهار کارگاه تولیدی بسیجیان در سطح کارخانجات و کارگاه‌های تولیدی یا تغییر کاربری دادند و یا اینکه کارگاه‌هایی برای تولید ماسک ایجاد کردند که روزانه حدود ۲۰ هزار ماسک در این واحدها تولید می‌شود.

وی گفت: دو واحد تولیدی مواد شوینده نیز تغییر کاربری داده و با کمک سازمان بسیج کارگری و کارخانجات و با پشتیبانی‌هایی که انجام شد خط تولید خود را تغییر دادند و مواد ضدعفونی کننده و پد الکلی تولید می‌کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: