کد خبر: 3890157
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر خبر داد: این اداره به مناسبت فرارسیدن میلاد امام زمان(عج) اقدام به تهیه حدود ۴۰۰ پُرس غذای نذری و توزیع آن در میان بیماران بستری و کادر درمان شهرستان همزمان با روز میلاد صاحب‌الزمان(عج) خواهد کرد.

توزیع 400 پُرس غذای نذری در میان بیماران بستری و کادر درمان ملایرپژمان جعفری، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) اظهار کرد: پخش دعای فرج حضرت مهدی(عج) و مولودی از گلدسته‌های امامزاده عبدالله(ع) ملایر در شب و روز میلاد صورت می‌پذیرد.
وی بیان کرد: همچنین این اداره به مناسبت فرارسیدن میلاد امام زمان(عج) اقدام به تهیه حدود ۴۰۰ پُرس غذای نذری و توزیع آن در میان بیماران بستری و کادر درمان شهرستان در روز ۵ شنبه همزمان با روز میلاد صاحب‌الزمان(عج) خواهد کرد.
جهفری با بیان اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا در شهرستان ملایر تابحال در چند مرحله طی هماهنگی با مسئولین شهرستان و به دبیری شبکه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کمک‌های قابل توجه مالی انجام شده است، گفت: مبلغ این کمک‌ها بیش از 200 میلیون تومان بوده است.
جعفری تهیه اقلام پزشکی شامل ماسک، دستکش، گان، سرنگ و ...،تهیه و توزیع سبد ارزاق، گندزدایی امامزادگان و بقاع متبرکه طی چند مرحله را از اقدامات انجام شده دانست و گفت: این میزان اعتبار برای این اقدامات هزینه شده است.
وی خاطر نشان کرد: این اعتبار از محل درآمد موقوفه مرحوم سیف الدوله هزینه شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: