کد خبر: 3890163
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
همزمان با نیمه شعبان؛
رئیس هیئات مذهبی شهرستان ملایر از تهیه و بسته‌بندی بیش از ۵۰۰ بسته غذایی تاکنون خبر داد و گفت: این بسته‌ها از سوی هیئت مشتاقان کربلا، جوادالائمه(ع)، اباصالح مهدی(عج) تهیه شده و همزمان با شب نیمه شعبان در بین نیازمندان شهرستان توزیع می‌شوند.

هیئت تعطیل نیست| توزیع ۵۰۰ بسته غذایی در بین نیازمندان ملایریسید جلال موسوی، رئیس هیئات مذهبی ملایر، در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، با اشاره به فعالیت ۲۵۰ هیئت ثبت‌شده در ملایر اظهار کرد: هیئات مذهبی شهرستان ملایر همزمان با مناسبت‌های مختلف برنامه‌های بسیاری را در طول سال برگزار می‌کنند.
وی با بیان اینکه هیئات مذهبی شهرستان در اعیاد و جشن‌ها و ماه‌های محرم، صفر و رمضان در مساجد و حسینیه‌ها با کمک هیئت امنا، خیران و همراهی اعضای هیئت ومردم برنامه‌هایی را تاکنون داشته‎اند، گفت: این هیئات در برنامه‌های خیر خواهانه و... نیز همواره در کنار مردم بوده‌اند.
موسوی با اشاره به اینکه با شیوع ویروس کرونا هیئات نیز وارد عمل شدند، گفت: توزیع بسته‌های بهداشتی و ماسک، بسته‌های غذایی و کمک به ضدعفونی کردن معابر و... ازجمله اقدامات انجام شده بوده است.
وی با اشاره به برگزاری همه ساله جشن‌های اعیاد شعبانیه تصریح کرد: امسال متاسفانه با شیوع ویروس کرونا نتوانستیم این جشن‌ها را برگزار کنیم اما هیئات بیکار ننشسته و نذورات و هزینه‌های این جشن‌ها را در امور دیگر صرف کرده‌‌اند .
رئیس هیئات مذهبی ملایر اضافه کرد: تعدادی از هیئات شهرستان تا کنون در این راه قدم گذاشته و با تهیه بسته‌های غدایی برای نیازمندان قرار است در نیمه شعبان توزیع این بسته‌ها را در بین خانواده‌های نیازمند شهرستان داشته باشند.
وی از تهیه و بسته‌بندی بیش از ۵۰۰ بسته غذایی تاکنون خبر داد و گفت: این بسته‌ها از سوی هیئت مشتاقان کربلا، جوادالائمه(ع)، اباصالح مهدی(عج) تهیه شده است.
موسوی این بسته‌ها را شامل اقلامی از جمله برنج، مرغ، روغن، رب گوجه فرنگی، حبوبات، ماکارونی، قند و شکر، خرما، شیره انگور و... برشمرد و گفت: هر یک از این بسته‌ها به ارزش 100هزار تومان تا 200 هزار تومن توزیع شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: