کد خبر: 3890176
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
مدیرکل آموزش ‌و پرورش استان‌ همدان پخش محتواهای تولید شده در استان از شبکه‌های آموزش و 4 سیما را نشان از توان بالای معلمان فرهیخته استان دانست و خاطرنشان کرد: از تمام ظرفیت‌ها و امکانات برای توسعه آموزش‌های غیرحضوری و مجازی در استان استفاده شده است.

پخش محتواهای تولید شده از شبکه‌های سراسری نشان از توان بالای معلمان همدانی استبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش، محمد پورداود مدیرکل آموزش ‌و پرورش استان‌ در حاشیه بازدید از تولید محتوای آموزشی دروس کامپیوتر در استودیو الفبا با قدردانی از تلاش‌ها و زحمات معلمان استان، گفت: امروز به همت همکاران فرهنگی از وقفه تحصیلی دانش آموزان عزیز جلوگیری شده و آموزش همچنان جریان دارد.
پورداود پخش محتواهای تولید شده در استان از شبکه‌های آموزش و چهار سیما را نشان از توان بالای معلمان فرهیخته استان دانست و خاطرنشان کرد: از تمام ظرفیت‌ها و امکانات برای توسعه آموزش‌های غیرحضوری و مجازی در استان استفاده شده است.
گفتنی است؛ محتواهای آموزشی با حضور هنرآموزان هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای استان تولید و جهت پخش در شبکه‌های آموزش و 4 سیما ارسال می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: