کد خبر: 3900880
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ملایر با بیان این که امتحانات پایه نهم و دوازدهم به صورت حضوری برگزار خواهند شد، خاطرنشان کرد: امتحانات مطابق دستورالعمل برگزاری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

برگزاری امتحانات دانش‌آموزان با رعایت پروتکل‌های بهداشتیبه گزارش ایکنا از همدان، هادی سلگی، مدیر آموزش و پرورش ملایر در جلسه کمیته پدافند غیرعامل با محوریت برنامه‌ریزی و هماهنگی در خصوص برگزاری امتحانات گفت: برنامه‌ریزی و آینده‌نگری یک ضرورت در همه امور است و اقدامات پیش‌گیرانه و جلوگیری از بروز خطر احتمالی در برنامه و فعالیت‌ها نقش مهم کمیته پدافند غیرعامل است.
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ملایر با بیان این که امتحانات پایه نهم و دوازدهم به صورت حضوری برگزار خواهند شد، خاطرنشان کرد: امتحانات مطابق دستورالعمل برگزاری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و حوزه‌های پایلوت برگزاری امتحانات به صورت روزانه ضدعفونی و گندزدایی می‌شوند.
وی افزود: در راستای حفظ فاصله فیزیکی دانش‌آموزان حوزه‌های برگزاری امتحانات از 8 حوزه به 13 حوزه افزایش پیدا کرده برنامه‌ریزی امتحانات نیز به گونه‌ای خواهد بود که در هر روز کمترین تعداد ممکن از دانش‌آموزان از منزل خارج شوند.
وی در ادامه با بیان اینکه همکاری اولیا و دانش‌آموزان و تلاش بی‌وقفه فرهنگیان در خصوص آموزش مجازی ستودنی است، افزود : بیش از 80 درصد دانش‌آموزان از ظرفیت پیام‌رسان شاد بهره می‌برند و برای سایر دانش‌آموزان نیز تمهیدات مناسبی اندیشیده شده تا از آموزش عقب نمانند.
در پایان نیز تقویت فعالیت در آموزش مجازی، رعایت مسائل بهداشتی بازگشایی مدارس و سازمان‌دهی نیروی انسانی در مقاطع مختلف و همچنین سازماندهی نیروهای حق‌التدریس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: