کد خبر: 3901044
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
مدیر کمیته امداد ملایر از برپایی ۳۴ پایگاه جمع‌آوری زکات فطره در سطح شهر ملایر و شهرهای تابعه شهرستان و همه مساجد روستاهای ملایر خبر داد.

برپایی ۳۴ پایگاه جمع‌آوری زکات فطره در ملایرتیمور کرمی‌مقدم، مدیر کمیته امداد ملایر در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: همزمان با روز عید فطر ۳۴ پایگاه جمع‌آوری فطریه در سطح شهر ملایر، شهرستان‌ها و همچنین در همه مساجد روستایی جمع‌آوری زکات فطره مردم را بر عهده دارند.
وی با بیان اینکه با هماهنگی هیئت امنای مساجد در روستاها مبلغ جمع‌آوری شده تفکیک و با شناسایی خانواده‌های نیازمند در همان روستا توزیع می‌شود، گفت: صورت جلسه توزیع نیز به کمیته امداد ملایر داده خواهد شد.
کرمی‌مقدم افزود: روش‌های پرداخت غیرحضوری زکان فطره نیز از طریق نصب اپلیکیشن و تلفن گویا وجود دارد.
وی در ادامه از توزیع ۳۵۰۰ بسته معیشتی بین خانواده‌های زیر پوشش کمیته امداد ملایر در ماه مبارک رمضان خبر داد و‌گفت: ارزش هر کدام از این بسته‌ها بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان بوده است.
مدیر کمیته امداد ملایر با بیان اینکه در طول ماه مبارک رمضان ۲۳ هزار پرس غذا بین خانواده‌های تحت پوشش نیازمند ملایر توزیع شد، گفت: هزینه این تعداد غذای گرم با کمک مراکز نیکوکاری و همچنین خیرین و کمیته امداد بوده که مبلغ ۲۳۰ میلیون تومان بوده است .
کرمی مقدم از جذب ۶۵۰ حامی در کمیته امداد ملایر در ماه رمضان خبر داد و تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا علاوه بر خانواده زیر پوشش با شناسایی خانواده‌های نیازمند مبلغ 100 و ۹۰ میلیون تومان به خانواده‌های آسیب‌ دیده از کرونا واریز شده است.
وی با بیان اینکه یک هزار و ۵۰۰ نفر از خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا مجدد شناسایی شده و اسامی آنها به استان داده شده است، گفت: در روزهای آینده مبالغی را نیز به حساب این خانوارها واریز خواهیم کرد و شناسایی خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا ادامه دارد.
وی افزود: با توجه به تبصره ۱۴ افراد نیازمند و دارای مشکل که از کرونا آسیب دیده‌اند به صورت موقت زیر پوشش کمیته امداد قرار می‌گیرند تا از حمایت‌های این نهاد بهره‌مند شوند و تا زمان بازتوانی، کمک‌های خود را به این خانواده‌ها خواهیم داشت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: