کد خبر: 3907967
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان از معرفی برگزیدگان مسابقه امر به معروف و نهی از منکر که در زمستان سال گذشته برگزار شد، خبر داد و گفت: در استان همدان بیش از یک هزار نفر در این مسابقه شرکت کردند.

اعلام برگزیدگان مسابقه کتابخوانی امر به معروف و نهی از منکر در همدانبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، عاطفه زارعی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان، اظهار کرد: مسابقه کتابخوانی با محوریت امر به معروف و نهی از منکر به منظور ترویج و همگانی کردن این واجب دینی با همکاری ستاد امر به معروف از ابتدای بهمن ماه سال گذشته آغاز و تا پایان اسفند ماه ادامه یافت.
وی با بیان اینکه محور این مسابقه کتاب «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» بود، افزود: این مسابقه کتابخوانی به طور کامل در بستر فضای مجازی برگزار شد.
زارعی خاطرنشان کرد: یک هزار و 75 نفر از استان همدان در این مسابقه شرکت کردند که 10 نفر به عنوان برنده نهایی معرفی شدند که از این تعداد یک نفر برنده کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و 9 نفر برنده کارت هدیه یک میلیون ریالی شدند.
گفتنی است، زرنگار سوری از کتابخانه شهید حیدری نهاوند برنده کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و خانم‌ها مریم فدائی از کتابخانه شهدای دره مرادبیگ همدان، طوطی جباری از کتابخانه شهدای دره مرادبیگ همدان، زهرا قادریان از کتابخانه باقرالعلوم(ع) شهر سرکان، سمانه سلگی از کتابخانه امیرالمومنین(ع) نهاوند، ندا زارعی از کتابخانه شهدای دره مرادبیگ همدان، راضیه توکلی‌نهاد از کتابخانه اعتمادیه همدان، بهاره خادمی از دانشگاه علوم پزشکی همدان، مریم کریم‌خانی از کتابخانه شهید قدوسی فیروزان و مهتاب فضلعلی از کتابخانه باقرالعلوم(ع) سرکان برگزیدگان این دور از مسابقات بودند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: