کد خبر: 3927425
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶
با حکم شهردار همدان، سیدصادق پورسینا سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان شد.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی همدان معرفی شدبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری همدان، با حکم شهردار همدان، سیدصادق پورسینا سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان شد.
وحید علی ضمیر، معاون خدمات شهری شهردار همدان گفت: سازمان آتش‌نشانی یک سازمان کاملا تخصصی و حایز اهمیت است که در مدت دو ماهی که به عنوان سرپرست این سازمان فعالیت داشتم، شاهد حضور نیروهای توانمند، زبده و با انگیزه در بدنه این سازمان بودم که این عزیزان نقش مهمی در ارتقای بهره وری سازمان و کیفیت خدمات رسانی به مردم دارند.
علی ضمیر عنوان کرد: ظرفیت بالای نیروی انسانی، ساختار سازمانی دقیق و خدمات رسانی مناسب به مردم در حوزه‌های مختلف از سوی این سازمان، مرهون تلاش های بی‌دریغ مدیران پیشین و کارکنان این سازمان است که جا دارد از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی محمدرضا بیاناتی مدیرعامل سابق در طول دو دوره فعالیت، تقدیر و تشکر ویژه ای داشته باشم که تاکید می‌کنم در فرصت مناسبی از وی تجلیل خواهد شد.
وی بیان کرد: سازمان آتش نشانی یک سازمان تخصصی است که نیازمند مدیری کاملا مشرف به مسایل سازمانی است که برای نخستین بار مدیری در راس این سازمان قرار می‌گیرد که از بدنه مجموعه است و به دلیل اشراف کامل به مجموعه امیدوارم منشا اقدامات اثرگذاری در این سازمان باشد.
وی با اشاره به اینکه نیروهای جان بر کف این سازمان همیشه در صحنه‌های مختلف حضوری جهادی دارند، افزود: عملکرد این مجموعه منجر به ارتقای رضایتمندی مردم شده است که انتظار می‌رود مدیریت جدید با استفاده از ظرفیت‌های درون سازمان و برون سازمانی، موضوع آموزش کارکنان و تقویت امکانات و تجهیزات لازم را در اولویت قرار دهد تا در مسیر خدمات رسانی به مردم خللی ایجاد نشود.
حسین مردانی، رئیس اداره حراست شهرداری همدان نیز در این مراسم گفت: مدیران عامل پیشین این سازمان اقدامات مهم و اثرگذاری را در این سازمان داشته اند که جا دارد از دو دوره مدیریت محمدرضا بیاناتی در این مجموعه تقدیر ویژه ای کنم.
مردانی افزود: فعالیت در این سازمان از حساسیتی ویژه ای برخوردارست و به دلیل نظم و انضباط خاصی که در آن حاکم است، شاهد عملکرد مثبت این مجموعه در شهر همدان هستیم که حکایت از برنامه ریزی دقیق و فعالیت مجدانه و شبانه روزی مدیران و کارکنان آن دارد.
وی افزود: شما آتش نشانان حافظ جان، مال و ناموس مردم هستید و به عنوان امین مردم در حادثه‌ها حضور پیدا می‌کنید که قطع به یقین کار شما اجر الهی را به همراه دارد.
وی بیان کرد: تمامی کارکنان مجموعه باید به مدیر جدید کمک کنند تا اداره سازمان در مسیر درستی هدایت شود و مشکلات موجود به حداقل برسد که خوشبختانه به دلیل اینکه مدیر جدید از بدنه خود سازمان انتخاب شده است، می‌توان به آینده سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان خوشبین بود.
سیدصادق پورسینا، سرپرست جدید این سازمان نیز در ادامه اظهار کرد: کارکنان واحدهای عملیاتی، اداری و پشتیبانی همواره دوش به دوش یکدیگر و دست در دست هم و بدون هیچگونه چشم داشتی برای ارتقای آرامش و امنیت شهروندان تلاش کرده اند که جا دارد از حُسن اعتماد شهردار همدان و مدیران مجموعه مدیریت شهری به بنده تقدیر و تشکر کنم.
پورسینا در ادامه افزود: جا دارد از زحمات بی دریغ و شبانه روزی بیاناتی و سایر مدیران عامل پیشین سازمان که قدم‌های خیری برای ارتقای مجموعه و امنیت شهر برداشتند تشکر ویژه ای داشه باشم.
وی بیان کرد: تابوی انتخاب مدیر سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، از نیروهای این مجموعه شکسته شد و این برای نخستین بار است که به فردی از درون مجموعه برای تصدی مدیریت اعتماد می‌شود که امیدوارم به فضل الهی و حمایت مدیران و همراهی کارکنان مجموعه، بتوانم در مسیر خدمت رسانی، ارتقای امنیت و آرامش به شهروندان اقدامات درخور شانی را به یادگار بگذارم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: