کد خبر: 3928596
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶
معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: ملایر برای مقابله با کرونا تا پایان هفته جاری، در حالت آماده‌باش کامل است.

آماده‌باش ملایر برای مقابله با کرونابه گزارش ایکنا از همدان، قدرت‌الله ولدی در ستاد هماهنگی و مقابله با کرونا در شهرستان ملایر اظهار کرد: این شهرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد و با توجه به روند افزایشی تعداد مبتلایان و اعمال محدودیت‌های جدید در استان همدان تا پایان هفته جاری، در حالت آماده‌باش کامل است.
وی گفت: مردم باید از حضور در تجمع‌ها، مراسم‌ها، مهمانی‌ها و اماکن به طور جد خودداری کنند تا با کمک و همراهی آنها از وضعیت قرمز خارج شویم.
فرماندار ویژه ملایر افزود: دو دستگاه خودرو آژیرکش روزانه تا پایان شب پیام‌های هشداری مقابله با کرونا را در سطح شهر به مردم منتقل می‌کنند و شهرداری‌ها مرتب ضدعفونی اماکن را به طور جدی در دستور کار دارند و با همکاری اصناف روزانه ۵۰ هزار ماسک در سطح شهرستان تولید می‌شود.
وی تصریح کرد: ورودی‌های چهار روستای همجوار ملایر، کنترل و نظارت‌ها بر ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری ملایر به‌ویژه تاکسی‌ها، نظارت ویژه بر جایگاه‌های سوخت تشدید شود.
ولدی افزود: تا پایان هفته جاری، خاک‌سپاری متوفیان به صورت نوبت‌بندی انجام شود و بیشتر از ۱۰ نفر نباید در این مراسم‌ها حضور پیدا کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: