کد خبر: 3936695
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر با بیان اینکه امروز بسیاری از خانواده‌ها در روزهای خاصی از سال از جمله تاریخ‌های مختلف اقدامات و کارهایی را برای خود ثبت می‌کنند که در تقویم زندگی این افراد ماندگار باشد، گفت: چه‌ بهتر است با توجه به ایام کرونا این کار ماندگار در راه خیر و کمک به دیگران باشد.

«کار خیر لاکچری»؛ طرحی برای کمک به نیازمندانتیمور کرمی‌مقدم، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر، در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، با اشاره به اینکه خیران و نیکوکاران در همه حوزه‌ها در کنار کمیته امداد هستند، اظهار کرد: کار خیر همیشه ماندگار بوده و در واقع باقیات الصالحات برای فرد خیر و نیکوتر در دنیا و آخرت است.

وی با بیان اینکه امروز بسیاری از خانواده‌ها در روزهای خاصی از سال از جمله تاریخ‌های مختلف اقدامات و کارهایی را برای خود ثبت می‌کنند که در تقویم زندگی این افراد ماندگار باشد، افزود: امسال نیز 9 آذرماه یکی از روزهایی است که بسیاری از خانواده‌ها می‌خواهند در این روز خاطرات خود را به بهترین وجه ثبت کند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر افزود: در این زمینه با توجه به اینکه تاریخ 9/9/99 یکی از رندترین تاریخ‌های تقویم در قرن است بسیاری از خانواده‌ها و افراد مایل هستند در این روز یک کار ماندگار را در زندگی داشته باشد و چه‌بهتر است با توجه به ایام کرونا این کار ماندگار در راه خیر و کمک به دیگران باشد.

کرمی‌مقدم اظهار کرد: در این ایامی که بسیاری از خانواده‌های نیازمند با مشکلات عدیده اقتصادی مواجه‌اند و به‌منظور مشارکت همشهریان عزیز در مساعدت به فقرا و محرومین در این زمینه واحد مشارکت‌های کمیته امداد اقدام به اجرای طرح «کار خیر لاکچری» با هر عنوان و هر مبلغ در راستای کمک به خانوارهای نیازمند کرده که این کار خیر می‌تواند در زمینه کمک به تهیه جهیزیه، سبد کالا کمک به درمان نیازمندان، کمک‌تحصیلی، فرهنگی و... با رقم ماندگار 9، 99 و یا 1399 باشد که بستگی به کمک و توان مالی خیران دارد.

وی افزود: در واقع این اقدام خیرخواهانه فرصتی ماندگار برای افراد در این تاریخ است و از خیران و نیکوکاران و همشهریان تقاضا داریم برنامه‌ای در راستای کمک به افراد نیازمند در این تاریخ ماندگار داشته باشند که در این زمینه مردم نیکوکار می‌توانند از طریق کد دستوری#0814*7788*و یا شماره کارت 8036-5002-9979-6037 در این طرح مشارکت کنند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر گفت: شماره‌های 32244460 و 09033025332 نیز برای ثبت‌ نام در این طرح ماندگار، آماده پاسخگویی به خیران و نیکوکاران است.

«کار خیر لاکچری»؛ طرحی برای کمک به نیازمندان

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: