کد خبر: 3954334
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴
از پنج جلد کتاب با نام‌های «حس غریب پروانگی»، «شهید الکرخ»، «طلبه عشق، پسران الوند»‌، «عاشقانه تا حرم» و «عباس حرم» به قلم نویسنده جوان ملایری لیلا گودرزیان فرد رونمایی شد.

رونمایی از آثار تألیفی بانوی طلبه ملایریبه گزارش ایکنا از همدان، حجت‌الاسلام محمدباقر برقراری، امام‌جمعه ملایر، روز گذشته 27 بهمن‌ماه، در مراسم رونمایی از آثار تألیفی لیلا گودرزیان فرد، بانوی طلبه ملایری، اظهار کرد: انتقال مفاهیم ایثار و شهادت که در دوران دفاع مقدس ما وجود داشته، کاری زینب‌وار است.

وی گفت: ‌چنین اثراتی جزو اثرات ماندگار است و محفوظ می‌ماند چراکه کار برای شهدا به‌ویژه نوشتن کتاب کاری بزرگ است که بسیاری از نویسندگان جوان امروز در این مسیر گام برداشته و موفق به نوشتن آثار فاخری شده‌اند.

قدرت‌اله ولدی فرماندار ملایر نیز بیان کرد: همه هم‌وغم ما باید شهدا باشد و کارهایمان برای رضای خدا صورت گیرد، نباید رشادت و فداکاری شهدا را از یاد برد و هر کوچه و محل ما باید با نام شهدا نامگذاری شود تا یادگاری بماند و باید از آثار و نوشته‌های شهدا حمایت کنیم.

سردار مهدی ظفری، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان، هم به رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: رزمندگان و شهدای ما حق زیادی بر گردن ما دارند و ما در قبال خون شهدا مسئول هستیم.

وی بیان کرد: حرف، فکر، قدم و قلم زدن در وادی شهدا جرئت می‌خواهد و ما امروز قدردان این بانو با این کار ارزشمند و ماندگار هستیم.

گفتنی است، پنج جلد کتاب با نام‌های «حس غریب پروانگی»، «شهید الکرخ»، «طلبه عشق پسران الوند»‌، «عاشقانه تا حرم» و «عباس حرم» از نویسنده جوان ملایری لیلا گودرزیان فرد به چاپ رسیده که برخی از این کتاب‌ها به صورت صوتی و نمایشنامه‌ای هم کار شده است، کتاب شهید الکرخ به زبان انگلیسی ترجمه شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: