کد خبر: 3997602
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۴
رئیس جمعیت هلال‌احمر ملایر گفت: مردم ملایر با کمک‌های فراوان استقبال خوبی از طرح «نذر آب» داشتند و در همین راستا جوانان جمعیت، گروه پزشکی متخصص و بسته‌های معیشتی به همراه دستگاه‌های تصفیه آب به سوران در استان سیستان‌وبلوچستان اعزام شدند.

استقبال مردم ملایر از طرح نذر آب برای سیستانبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر شهرستان ملایر، شهاب عظیمی، رئیس جمعیت هلال‌احمر ملایر ‌با اشاره به برگزاری طرح نذر آب به همت این نهاد، اظهار کرد: این طرح در راستای خرید دستگاه تصفیه آب برای شهر سوران در استان سیستان‌وبلوچستان است.

وی افزود: در این طرح به‌جای خرید آب‌ معدنی که مشکل آب اهالی را به‌صورت موقت حل کند دستگاه تصفیه آب خریداری می‌شود که مشکل آب شرب اهالی سوران حل شود.

رئیس جمعیت هلال‌احمر ملایر با بیان اینکه مردم ملایر استقبال خوبی از این طرح داشتند، بیان کرد: جوانان جمعیت، گروه پزشکی متخصص و بسته‌های معیشتی به همراه دستگاه‌های تصفیه آب به سوران اعزام می‌شوند.

وی افزود: گروهی از جوانان این جمعیت، روز ۲۲ شهریور به سوران اعزام‌ شده که از ملایر دکتر روستایی، فوق تخصص داخلی و گوارش به همراه گروه پزشکی در این شهرستان حضور دارد.

عظیمی بیان کرد: این گروه اعزامی سه روز در شهرستان سوران حضور دارند و به اهالی این شهر خدمات ارائه می‌کنند و بسته‌های معیشتی نیز تحویل می‌شود.

وی با اشاره به جمع‌آوری ۵۰ بسته معیشتی در ملایر برای شهر سوران، گفت: در راستای این طرح چادرهای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در محل نماز جمعه و چند نقطه دیگر از طرح دایر شد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر ملایر افزود: پوستر این طرح نیز در فضای مجازی منتشر شد که مورد استقبال مردم قرار گرفت و کمک‌های خوبی از طرف ملایری‌ها انجام شد.

وی به برگزاری مراسم گلریزان در پارک سیفیه اشاره کرد و گفت: در این مراسم توضیحات لازم به مردم درباره این طرح داده شد و کمک‌های مدرم برای طرح نذر آب جمع‌آوری شد. اجرای این طرح همچنان ادامه دارد و با حضور گروه اعزامی در سوران نیازهای جدید شناسایی‌ شده و در مراحل بعد کمک می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: