کد خبر: 4044103
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۶

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان از تشکیل کمپین کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در دانشگاه علوم پزشکی استان همدان خبر داد.

یدالله روحانی‌ منش مدیرعامل ستاد دیه همدانیدالله روحانی‌منش، مدیرعامل ستاد دیه استان همدان، در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، با اشاره به تشکیل کمپین کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد در دانشگاه علوم پزشکی استان، اظهار کرد: این کمپین به همت دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی در آستانه سال نو تشکیل شده است.

وی اظهار کرد: این حرکت امری بسیار ارزشمند برای ما و مردم شهر همدان تلقی می‌شود و کمک اندک دانشجویان این دانشگاه برایمان بسیار قابل تقدیر است چراکه دانشجویان خود در شرایطی هستند که برای تحصیل باید هزینه کنند و گاهی خود به کمک پدر و مادر در این راستا نیاز دارند.

روحانی‌منش تصریح کرد: تمام تلاش ما در ستاد دیه این است که در شب عید بتوانیم افرادی که به علت جرائم غیرعمد زندانی هستند به آغوش خانواده‌هایشان برگردانیم.

وی یادآور شد: در همین راستا طی روزهای گذشته یک مادر با کمک ۱۳۲ میلیون تومانی خود به ستاد دیه موجبات آزادسازی ۴ آقا را فراهم کرد.

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت‌: این مادر در ایام اعیاد شعبانیه و سال نو می‌خواست با آزادسازی چند نفر خوشحالی خانواده‌هایشان را فراهم کند.

روحانی‌منش تصریح کرد: افرادی که تمایل دارند در این امر خداپسندانه شرکت کنند می‌توانند کمک خود را برای آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد به حساب‌های سیبای بانک ملی ۰۱۰۶۳۲۹۵۵۵۰۰۱ و شماره کارت۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۳۰۷۱۲، جام ملت ۲۰۳۰۳۰۳۰۳۷ و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۵۱۸۴ و بانک انصار ۳۳۲۲/۴۳/۸۳۱۰۳۸۷/۱ و شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۳۸۳۷۹۸۰۳ واریز کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: