کد خبر: 4057333
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸

مدیر تبلیغات اسلامی ملایر از شرکت 14 هزار نفر در مسابقه قرآنی «فصل بندگی 2» خبر داد و گفت: از این تعداد 40 نفر به قید قرعه به‌عنوان برگزیده مشخص شدند.

 روح‌الله نجفی مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایرحجت‌الاسلام روح‌الله نجفی، مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: دومین دوره مسابقه بزرگ تفسیری «فصل بندگی 2» در ماه مبارک رمضان امسال برای دومین سال به همت واحد قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ملایر برگزار شد که بیش از 14 هزار نفر از سراسر کشور در این مسابقه شرکت کردند.

وی با بیان اینکه مسابقه قرآنی فصل بندگی با هدف ترویج فرهنگ قرآن در بین مردم همزمان با ماه مبارک رمضان برگزار شد، افزود: شرکت‌کنندگان در ایام ماه مبارک رمضان هر روز با مراجعه به سایت اداره تبلیغات اسلامی ملایر و شنیدن فایل صوتی تفسیر قرآن کریم به سؤالات تفسیری قرآن همان جزء در سایت پاسخ دادند.

نجفی با اشاره به اینکه تعدادی از شرکت‌کنندگان بالای 70 درصد به سؤالات پاسخ صحیح، تعدادی به 50 درصد و مابقی نیز به کمتر از 50 درصد سؤالات پاسخ صحیح داده بودند، افزود: قرعه‌کشی بین همه شرکت‌کنندگان انجام شد و با توجه به صحیح بودن پاسخ جوایز برتر به شرکت‌کنندگان با پاسخ صحیح 70 درصد تعلق گرفت.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر تصریح کرد: همچنین 20 جایزه یک میلیون ریالی به شرکت‌کنندگانی که حداقل به 50 درصد سؤالات پاسخ صحیح داده‌اند و 20 جایزه 500 هزار ریالی هم به رسم یادبود بین همه شرکت‌کنندگان قرعه‌کشی و اهدا شد.

وی گفت: برگزیدگان می‌توانند از امروز مشخصات کامل به همراه تصویر کارت ملی و شماره 16 رقمی روی کارت‌ بانکی را جهت واریز هدیه از طریق پیام‌رسان ایتا، واتساپ و یا تلگرام به شماره همراه 09188525990 ارسال کنند.

نجفی با بیان اینکه در طول ماه مبارک رمضان مسابقات قرآنی دیگری نیز از سوی اداره تبلیغات اسلامی ملایر برگزار شد، تصریح کرد: مسابقه پویش یک آیه یک سخن از جمله این مسابقات بود که برگزیدگان این مسابقات نیز مشخص شدند.

شرکت 14 هزار نفر در مسابقه قرآنی «فصل بندگی 2» ملایر

شرکت 14 هزار نفر در مسابقه قرآنی «فصل بندگی 2» ملایر

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: