کد خبر: 4087410
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۶
امروز پس از نماز جمعه

مردم همدان در پی هتک حرمت به ساحت قرآن راهپیمایی می‌کنند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان از برگزاری راهپیمایی مردم استان همدان در پی هتک حرمت به ساحت قرآن کریم بعد از نماز جمعه خبر داد.

سید حسن فاضلیان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدانحجت‌الاسلام سیدحسن فاضلیان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، گفت: در پی اغتشاشات اخیر و هتک حرمت به ساحت قرآن کریم، اهل بیت علیهم‌السلام و مقدسات نظام جمهوری اسلامی و همچنین از بین بردن اموال عمومی توسط عده‌ای از اغتشاش‌گران و فریب خوردگان دشمن، امروز مردم همدان همزمان با سراسر کشور راهپیمایی اعتراض آمیز انجام می‌دهند.

وی افزود: این راهپیمایی بعد از نماز جمعه از محل برگزاری نماز جمعه، حسینیه امام(ره) تا چهار راه شریعتی برگزار شده و مردم انزجار خود را از اغتشاشات اخیر و فتنه‌های دشمنان اعلام می‌کنند.

فاضلیان با بیان اینکه این برنامه در شهرستان ملایر نیز از محل مصلای حضرت ابوالفضل(ع) تا میدان امام حسین(ع) برگزار می‌شود، گفت: در سایر شهرستان‌ها نیز راهپیمایی بعد از نماز جمعه انجام خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان بیان کرد: روز گذشته نیز مردم انقلابی دارالمومنین همدان به صورت خودجوش در پی بی‌حرمتی اغتشاش‌گران به قرآن کریم و امامزاده عبدالله همدان مسیر امامزاده عبدالله تا میدان امام را راهپیمایی کردند.

وی ضمن تقدیر از حضور گسترده و خودجوش مردم در این راهپیمایی گفت: همدان جز اولین استان‌هایی
بود که در این زمینه به صورت خودجوش  راهپیمایی را علیه اغتشاشگران برپا کرد.

وی ابراز کرد: دشمن بداند با فتنه‌ها  کار به جایی نمی‌رساند و فریب خوردگان بدانند این برنامه‌ها فقط از سوی دشمن هدایت شده است. فتنه گران بدانند ملت انقلابی ایران  با بصیرت و آگاهی در مقابل دشمنان ایستاده و از آرمان های امام امام راحل و ولایت، مقدسات و نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع می‌کند.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha