کد خبر: 4088038
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹

برگزاری اجتماع «ما همه خادم‌الرضا هستم» در همدان

مسئول شبکه جوانان رضوی همدان از برگزاری اجتماع بزرگ «ما همه خادم الرضا هستیم» همزمان با سالروز شهادت حضرت امام رضا(ع) در میدان امام خمینی(ره) شهر همدان خبر داد.

رضا مرتضایی مسئول شبکه جوانان رضوی همدانرضا مرتضایی، مسئول شبکه جوانان رضوی همدان، در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، ضمن تسلیت شهادت امام هشتم حضرت رضا(ع) اظهار کرد: همزمان با سالروز شهادت ثامن‌الحجج برنامه‌های مختلفی در سطح استان همدان برگزار می‌شود.

وی از برگزاری دو برنامه محوری در روز شهادت امام هشتم در شهر همدان خبر داد و گفت: اجتماع بزرگ «ما همه خادم‌الرضا هستیم» با حضور کانون‌های خادمان امام رضا(ع) و اقشار مختلف مردم امروز چهارم مهرماه ساعت 16 تا 18 در میدان امام خمینی شهر همدان برگزار خواهد شد.

مسئول شبکه جوانان رضوی همدان افزود: همچنین شرکت در پیاده روی توسط 90 نفر از خادمیاران شبکه رضوی همدان در قالب دو کاروان به سمت مشهد مقدس از دیگر برنامه‌های محوری است این کاروان از همدان حرکت کرده و امروز در مسیر قدمگاه همراه با سایر دلسوختگان امام هشتم تا حرم رضوی را پیاده روی خواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر این برنامه‌‌های مختلف عزاداری نیز در مساجد، حسینیه‌ها و روضه‌های خانگی در روز شهادت امام رضا(ع) برگزار می‌شود، افزود: ایستگاه‌های صلواتی و توزیع نذورات نیز از برنامه‌های دیگر در روز شهادت امام رضا(ع) در همدان است.

مرتضایی گفت: در سطح استان همدان 4 هزار و 200 نفر خادم یار رضوی داریم که تعداد 2 هزار و 200 نفر در شهر همدان هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha