آیت‌الله طه‌محمدی به دنبال مطامع و خواسته‌های فردی نبود
کد خبر: 4220954
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۳
استاندار همدان:

آیت‌الله طه‌محمدی به دنبال مطامع و خواسته‌های فردی نبود

علیرضا قاسمی فرزاد گفت: آیت‌الله طه‌محمدی هیچ وابستگی به مناصب دنیایی نداشت و در طول حیات خود در جایگاه نمایندگی ولی فقیه در استان همواره در راه خدمتگزاری به مردم، حمایت از دولتمردان و مسئولان و ایجاد انگیزه خدمت تلاش می‌کرد.

آیت‌الله طه محمدیبه گزارش ایکنا از همدان، علیرضا قاسمی فرزاد، استاندار همدان، امروز، 22 خردادماه در آیین تشییع آیت‌الله‌ طه‌محمدی، امام جمعه سابق همدان که با حضور جمع کثیری از مردم همدان از میدان امام خمینی(ره) برگزار شد با بیان اینکه وقتی عالمی از دنیا می‌رود، رخنه‌ای ایجاد می‌شود که چیزی آن را جبران نمی‌کند، اظهار کرد: آیت‌الله طه‌محمدی عمر پرخیر خود را در راه اسلام، قرآن و مکتب علوی صرف کرد و برای خدمت به مردم از هیچ کوششی فروگذار نبود.

وی افزود: این استاد اخلاق الگو و نمونه تقوا در کسوت امام جمعه فامنین، نمایندگی ولی فقیه در استان، امام جمعه همدان و ریاست بنیاد بوعلی بود، دغدغه دین و مردم را داشت، بسیار تلاش کرد از انحرافاتی که در جامعه می‌خواست ایجاد شود جلوگیری کند.

قاسمی فرزاد گفت: هیچ وابستگی به مناصب دنیایی نداشت و در طول حیات خود در جایگاه نمایندگی ولی فقیه در استان همواره در راه خدمت‌گزاری به مردم، حمایت از دولتمردان و مسئولان و ایجاد انگیزه خدمت تلاش می‌کرد و به دنبال مطامع و خواسته‌های فردی و دنیایی نبود.

استاندار همدان با بیان اینکه آیت‌الله طه‌محمدی در راه دین و علم عمر خود را صرف کرد و فرزندانی شایسته را تربیت کرد، اظهار کرد: آیت‌الله شعبانی در طول ایام بیماری همواره از این عالم بزرگوار عیادت داشت و با پیگیری وی موجب شد خانواده مرحوم آیت‌الله طه‌محمدی موافقت کردند پیکر ایشان در همدان تدفین شود و این عنصر معنوی در کنار شهدای ما قرار بگیرد.

انتهای پیام
captcha