کد خبر: 3833284
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

۲۰ مرداد؛ آخرین‌ مهلت ثبت‌نام در جشنواره «کارآفرینان برتر همدان»

گروه اجتماعی ــ مهلت ثبت‌نام در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان همدان تا ۲۰ مردادماه امسال تمدید شد.

20 مردادماه؛ آخرین‌مهلت ثبت‌نام در جشنواره «کارآفرینان برتر همدان»به گزارش ایکنا از همدان، مهلت ثبت‌نام در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان همدان تا ۲۰ مردادماه امسال تمدید شد.

متقاضیان برای ثبت‌نام در این جشنواره می‌توانند تا پایان موعد اعلام‌شده به پایگاه اینترنتی به نشانی http://www.karafarinanebartar.ir مراجعه کنند.

برای انتخاب و معرفی کارآفرینان برتر در مرحله استانی کمیته داوران مرکب از کارآفرینان برتر، اساتید برجسته و افراد مجرب و مطلع در حوزه کارآفرینی، به بررسی درخواست‌های رسیده می‌پردازند.

افرادی که در ۲ سال گذشته عنوان برتر را در جشنواره به دست آوردند مجاز به شرکت در این دور از جشنواره نیستند تا فرصت برای سایر کارآفرینان نیز فراهم شود.

این جشنواره باهدف ترویج کارآفرینی، نوآوری و خلاقیت، معرفی کارآفرینان برتر به‌عنوان الگو برای جوانان، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان اقتصادی بخش‌های مختلف و ایجاد نشاط و رقابت در فضای کسب‌وکار، برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود، در کل کشور طی برگزاری 12 دوره جشنواره، ۱۰۰ کارآفرین برتر ملی انتخاب‌ شده‌اند که ۱۰ نفر از این کارآفرین‌های برتر ملی از استان همدان بوده است.

در ۱۲ دوره برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر ۲ هزار و ۷۰۰ نفر شرکت کردند که از میان آن‌ها ۲۰۰ کارآفرین از بخش‌های مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات نیز در این دوره‌ها به‌عنوان کارآفرین برتر دست یافتند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha