به گزارش ایکنا از خراسان رضوی، مرحله نهایی بیستویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کارکنان سازمان تأمین اجتماعی با حضور ۲۸۹ شرکتکننده در بخش آقایان و بانوان و در رشتههای قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ ٨ جزء اول، حفظ ١۵ جزء اول، حفظ جزء ۳٠ و مفاهیم طی ۲ روز برگزار شد.
نفرات اول تا سوم هر رشته این دوره از مسابقات سراسری قرآن کارکنان سازمان تأمین اجتماعی به شرح زیر است:
در بخش برادران
رشته قرائت تحقیق
نفر اول: فؤاد مولودی از استان کردستان
نفر دوم: عباس بحرینی از استان قم
نفر سوم: محمدرضا خداشناس از استان خراسان رضوی
رشته قرائت ترتیل
نفر اول: رسول نظری از استان آذربایجان شرقی
نفر دوم: عزیزالله مجیدی نژاد از استان خراسان رضوی
نفر سوم: عرفان عارفی فر از استان البرز
رشته حفظ ١۵ جزء اول
نفر اول: رضا نادی از استان مرکزی
نفر دوم: فؤاد نعیماوی از استان خوزستان
نفر سوم: وحیدرضا رضایی از استان اصفهان
رشته حفظ ۸ جزء اول
نفر اول: علی سالمی از استان خوزستان
نفر دوم: رضا آبرین از استان کرمان
نفر سوم: ابراهیم امیری از استان فارس
رشته حفظ جزء ۳۰
نفر اول: جواد متولی طاهر از استان مازندران
نفر دوم: امین صالحی از استان گلستان
نفر سوم: اسدالله منصوری از استان خوزستان
رشته مفاهیم
نفر اول: عبدالله سهرابلو از استان زنجان
نفر دوم: محمدحسن خدایی از استان اردبیل
نفر سوم: عیسی حق شعار از استان خوزستان
در بخش خواهران
رشته قرائت تحقیق
نفر اول: لیلا مردان از استان تهران
نفر دوم: راحله ارجمند از استان فارس
نفر سوم: سیده سکینه موسوی از استان بوشهر
رشته قرائت ترتیل
نفر اول: مریم علی بیگی از استان یزد
نفر دوم: مریم آقا محمدی از استان تهران
نفر سوم: بتول باقری از استان خراسان رضوی
رشته حفظ ١۵ جزء اول
نفر اول: شهربانو نادر از استان اصفهان
نفر دوم: سیده مهدیه صمیمی از استان خراسان رضوی
نفر سوم: مریم علیمرادی از استان تهران
رشته حفظ ۸ جزء اول
نفر اول: فهیمه مهدیه از استان اصفهان
نفر دوم: فاطمه مبشری از استان گلستان
نفر سوم: فاطمه صغری نوری از استان خراسان رضوی
رشته حفظ جزء ۳۰
نفر اول: فاطمه نیکنامی از استان آذربایجان شرقی
نفر دوم: امینه عچرشاوی از استان خوزستان
نفر سوم: خولا برزگر از استان مازندران
رشته مفاهیم
نفر اول: مهیا عبدی از استان آذربایجان شرقی
نفر دوم: افسانه شریفی نسب از استان خوزستان
نفر سوم: نیره کشاورزی از استان البرز