کد خبر: 3968485
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۴
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری مراسم احیای شب‌های قدر در فضای باز در بیش از 50 نقطه شهرستان ملایر خبر داد.

برگزاری مراسم شب‌های قدر در نقاط باز ملایرحجت‌الاسلام روح‌الله نجفی، مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر، در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: مراسم شب‌های قدر امسال با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و مجوزهای ستاد ملی کرونا در بیش از 50 نقطه شهرستان ملایر برگزار می‌شود.

وی افزود: در این راستا در حسینیه‌ها، مساجد و بوستان‌های شهر ملایر نیز 26 نقطه برای برگزاری مراسم شب‌های قدر پیش بینی شده که قرار است در این نقاط مراسم احیای شب‌های قدر در محوطه باز برگزار شود.

حجت‌الاسلام نجفی با بیان اینکه این مراسم محدودیت زمانی دوساعت برگزار خواهد شد، افزود: زمان برگزاری این مراسم را از ساعت 23 تا یک بامداد است.

وی افزود: تاکید شده برای رعایت مسائل بهداشتی شهروندان وسایل شخصی از جمله زیر انداز و کتاب‌های دعا را با خود همراه داشته باشند.

نجفی گفت: با هماهنگی صورت گرفته این مراسم با همکاری شورای هیئت‌های مذهبی، اداره اوقاف و امور خیریه و اداره تبلیغات اسلامی ملایر و بر اساس شیوه‌نامه‌های ستاد مالی کرونا برگزار خواهد شد.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر زمان برگزاری این مراسم را از ساعت 23 تا یک بامداد دانست و گفت: تاکید شده برای رعایت مسائل بهداشتی شهروندان مومن و خدا جوی شهرستان وسایل شخصی از جمله زیر انداز و کتاب های دعا را با خود همراه داشته باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: