کد خبر: 3968519
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۱
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه سردار سلیمانس خود هنرمند بود و هنرمندان را دوست داشت، گفت: سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی» با اینکه فرمانده نظامی در میدان بود یک هنرمند و دیپلمات در میدان بود و نسبت به هنر بسیار توجه داشت اما در حق ایشان جفا شده است.

شهید سلیمانی یک دیپلمات در میدان بودبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع)، سردار مهدی فرجی، جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع)، امروز ۱۱ اردیبهشت‌ماه، در آیین تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان همدان با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس افرادی بودند که اصرار داشتند اتفاقات دفاع مقدس را ثبت و ضبط کنند که با مخالفت عده‌ای دیگر مواجه می‌شد و در آن زمان رزمنده‌ها می‌خواستند گمنام بمانند، اظهار کرد: اولین گروه‌های هنری تئاتر و سرود که با هدف ایجاد شور و نشاط وارد جبهه شدند مورد استقبال قرار نمی‌گرفت که بعد از گذشت زمان متوجه اثرگذاری این گروه‌ها در روحیه رزمنده‌ها شدیم.

وی با بیان اینکه امروز رعایت پروتکل‌های بهداشتی ۵۹ درصد است، گفت: اگر مسئولین با زبان هنر برای اقناع مردم برای رعایت نکات بهداشتی ورود پیدا می‌کردند، می‌شد جلو زنجیره انتقال ویروس گرفته شود که نشان از اهمیت زبان هنر و رسانه است.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس متوجه شدیم که برای ماندگاری نیروها در جبهه باید از زبان هنر استفاده کرد، گفت: مجموعه سپاه در عین حال که نیروی مسلح است، بیشترین کار آن انجام فعالیت‌های فرهنگی است که با استفاده از زبان هنر انجام می‌پذیرد.

وی با بیان اینکه اقدامات هنرمندان در خرمشهر فراموش شدنی نیست، ابراز داشت: در کربلای ۵ نگهداری نیرو به لحاظ سختی کار بسیار سخت بود که با زبان هنر کار راحت شده بود.

سردار فرجی با بیان اینکه مجموعه بسیج هنرمندان برای ما بسیار اهمیت دارد و برای آن ارزش قائل هستیم، گفت: برای انتخاب مسئول بسیج هنرمندان بسیار دقت می‌شود و با مشورت با خصوصیات دلسوز بودن و توانمند در ارتباط‌گیری با اقشار مختلف به این سمت گمارده می‌شود.

وی افزود: ظرافت‌هایی که در بسیج هنرمندان وجود دارد در قسمت‌های دیگر مجموعه سپاه وجود ندارد.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به شرایط موجود و شروع دو قطبی‌ها و فتنه‌ها عنوان کرد: سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی» با اینکه فرمانده نظامی در میدان بود یک هنرمند و دیپلمات در میدان بود و نسبت به هنر بسیار توجه داشت و در حق ایشان جفا شده است و «حاج قاسم» به اندازه‌ای انسان بزرگ است که نمی‌توانند با این موضوعات حسادت خود را نشان بدهند؛ سردار «سلیمانی» توسط خدا بزرگ شده است.

وی با بیان اینکه اقدامات سردار سلیمانی در به کارگیری گروه‌های هنری و تئاتر و خوشنویسی در سوریه فراموش شدنی نیست، ابراز داشت: سردار «سلیمانی» خود هنرمند بود و هنرمندان را دوست داشتند و ایجاد دو قطبی‌سازی‌ها ناخودآگاه و یا آگاهانه بازی در زمین دشمن است.

سردار فرجی با بیان اینکه آقای کرمی در بسیج هنرمندان استان همدان در راستای انجام ماموریت‌های خود در سطح کشور برتر بوده است، خاطرنشان کرد: آقای ترکاشوند در بسیج کارگری و کارمندی بسیار موفق عمل کرده و بسیار دلسوز است که برای هر دو نفر آرزوی موفقیت داریم.

 

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: