به گزارش خبرنگار ایکنا، آیین اختتامیه سی و سومین دوره مسابقات قرآن کریم آقایان شاغل و وظیفه نیروهای مسلح، صبح امروز، ۱۱ بهمنماه با حضور فرماندهان لشکری به میزبانی سازمان عقیدتی ـ سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و با تجلیل از برگزیدگان همراه بود.
گروه آقایان شاغل (کارکنان پایور)
رشته قرائت تحقیق
رتبه اول: وحید براتی از سپاه
رتبه دوم : ابوالفضل قدیانی از ارتش
رتبه سوم: حمیدرضا نصیری وحیدفر از ارتش
رشته قرائت ترتیل
رتبه اول: محمدرضا عباسیان از سپاه
رتبه دوم: محمدجواد جاوری از ارتش
رتبه سوم: محمدرضا رجبی شاد از ناجا
رشته حفظ کل
رتبه اول: محمدرسول تکبیری از سپاه
رتبه دوم: عباس احتشام کاشانی از وزارت دفاع
رتبه سوم: حسین دهقان از ناجا
رشته حفظ 20 جزء
رتبه اول: حسین کریم از سپاه
رتبه دوم: علیاکبر صادقی از وزارت دفاع
رتبه سوم: حسن جعفرپور از ناجا
رشته حفظ 15 جزء
رتبه اول: علی انوری از ناجا
رتبه دوم: محمد داوری از وزارت دفاع
رتبه سوم: علی منادی از ارتش
رشته حفظ 10 جزء
رتبه اول: مهدی میرزایی از وزارت دفاع
رتبه دوم: رضا میموند از ارتش
رتبه سوم: حسین شهرابی از ناجا
رشته حفظ 5 جزء
رتبه اول: رسول دوستمحمدی از سپاه
رتبه دوم: محمدجواد ذبیحی حصاری از وزارت دفاع
رتبه سوم: سیدجواد حسینی از سپاه
رشته اذان
رتبه اول: مصطفی محمدپور از وزارت دفاع
رتبه دوم: سیدعلی حسینی از ناجا
رتبه سوم: علی شیری از وزارت دفاع
رشته مفاهیم سطح یک
رتبه اول: مرتضی ورمزیار از سپاه
رتبه دوم: قاسم عظیمزاده از سپاه
رتبه سوم: حسین ساسانی از ارتش
رشته مفاهیم سطح دو
رتبه اول: امیر باصری از سپاه
رتبه دوم: حسین سلیمانی از ناجا
به صورت مشترک مقام سوم به
رضا پاکمنش از ناجا
سیدصادق نورز از ودجا
گروه نیروهای وظیفه
رشته قرائت تحقیق
رتبه اول: علیرضا رحمانی از سپاه
رتبه دوم: هادی بنازاده از سپاه
رتبه سوم: هادی افخمی از ناجا
رشته قرائت ترتیل
رتبه اول: سیدرضی سلیم بهرامی از ارتش
رتبه دوم: رضا میرزاعلیان از سپاه
رتبه سوم: محمدحسین ربیعیان از سپاه
رشته حفظ کل
رتبه اول: محمد خاکپور از ناجا
رتبه دوم: امیرحسین عطارزاده از سپاه
رتبه سوم: حسام فیوضی رزگی از سپاه
رشته حفظ 20 جزء
رتبه اول: محمدرضا جعفرزاده از سپاه
رتبه دوم: امیرحسین امیری از سپاه
رتبه سوم: رسول مانع بوحمیدی از ناجا
رشته حفظ 15 جزء
رتبه اول: سیدعباس حسینی از سپاه
رتبه دوم: بهزاد بخشی مژنآبادی از ارتش
رتبه سوم: محمدمهدی لطفی از سپاه
رشته حفظ 10 جزء
رتبه اول:حسین سواری درباش از ناجا
رتبه دوم: فرزاد دهقان اناری از سپاه
رتبه سوم: محمدصادق اولیایی از ناجا
رشته حفظ پنج جزء
رتبه اول: محمد خانی از ناجا
رتبه دوم: محمد جوانمردی از ارتش
رتبه سوم:رسول قرنجیک از ارتش
رشته اذان
رتبه اول: امیرضا خیراندیش از ناجا
رتبه دوم: روحالله زارع از سپاه
رتبه سوم: محمدرضا محمدی از ارتش
رشته مفاهیم سطح یک
رتبه اول: امید شعرباف
رتبه دوم و سوم نداشته است
رشته مفاهیم سطح دو
رتبه اول: مهران ابراهیم از سپاه
رتبه دوم: مهدی فردوسی مقدم از سپاه
رتبه سوم: مهدی چهلخانه از وزارت دفاع
انتهای پیام