به گزارش خبرنگار ایکنا، اسامی راهیافتگان به مرحله نهایی سی و هشتمین دوره مسابقات بینالمللی قرآن ایران، پنجمین دوره مسابقات بینالمللی قرآن نابینایان جهان اسلام(دوسالانه) و هفتمین دوره مسابقات بینالمللی دانشآموزان(دوسالانه) اعلام شد.
نفرات فینالیست رشته قرائت تحقیق آقایان اوقاف- سال 14000 |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
کشور |
1 |
ذکریا الزیرک |
مراکش |
2 |
هادی موحد امین |
ایران |
3 |
اویس احمدیان |
افغانستان |
4 |
محمد وجاهت رضا |
پاکستان |
5 |
الهام محمود الدین |
اندونزی |
6 |
بلال عبداله علی |
یمن |
7 |
یاس فضل جاسم |
عراق |
8 |
ثمرالدین صمداف |
تاجیکستان |
نفرات راهیافته به فینال رشته ترتیل آقایان اوقاف- سال 1400 |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
کشور |
1 |
سیدحجت ترحمی |
ایران |
2 |
محمد صادق سهرابیار |
افغانستان |
3 |
حسین ابراهیم امام محمد |
مصر |
4 |
موسی سفانی |
الجزایر |
5 |
مصطفی زاهد |
مراکش |
6 |
حمزه محمد فرج المصراتی |
لیبی |
7 |
عمر ابو حفص |
سوریه |
8 |
غلام مصطفی اشرفی |
استرالیا |
نفرات فینالیست رشته حفظ کل آقایان اوقاف - سال 1400 |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
کشور |
1 |
هیثم صقر احمد |
کنیا |
2 |
محمدرضا جاهدی نیا |
ایران |
3 |
حمزه فهزی |
آمریکا |
4 |
حسان محمود بکور |
سوریه |
5 |
محمد رفعه البناء |
اندونزی |
6 |
حسن جبرئیل عمر |
نیجر |
7 |
امان عادل علی |
اوگاندا |
8 |
عبدالخالق |
افغانستان |
نفرات فینالیست رشته حفظ کل بانوان اوقاف -سال 1400 |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
کشور |
1 |
رفده فرينده |
اندونزي |
2 |
زهرا عبدالجبار |
عراق |
3 |
عاشورا اماني |
تانزانيا |
4 |
طاهره نائبي موحد |
ايران |
5 |
شفاعه ايسفو محمد |
نيجر |
6 |
مريم مختار |
نيجريه |
7 |
زينب بن يوسف |
الجزاير |
8 |
خديجه کبري |
بنگلادش |
نفرات فینالیست رشته حفظ کل دانشآموزان پسر - سال 1400 |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
کشور |
1 |
عبدالعزیز بن نورنسران |
برونئی |
2 |
صالح احمد تکریم |
بنگلادش |
3 |
عبدالله دوکاجی |
نیجریه |
4 |
ابوبکر شامالا |
کنگو |
5 |
محمدرضا جعفرپور |
ایران |
6 |
صو ابراهیم |
ساحل عاج |
نفرات فینالیست رشته قرائت دانشآموزان پسر - سال 1400 |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
کشور |
1 |
امیرعلی یادگاری |
ایران |
2 |
محمدصادق محمدی |
افغانستان |
3 |
ابراهیم منانه |
لبنان |
4 |
دانیال کریم غضبان |
عراق |
5 |
یوسف الاسدی |
سوئد |
6 |
علی طاها لطیف |
آلمان |
نفرات فینالیست رشته حفظ کل دانشآموزان دختر - سال 1400 |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
کشور |
1 |
زهرا خلیلی |
جمهوری اسلامی ایران |
2 |
اسی فوناری |
اندونزی |
3 |
اسماء صالح |
تانزانیا |
4 |
حمیرا کنش |
ترکیه |
نفرات رشته قرائت تحقیق دانشآموزان دختر - سال 1400 |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
کشور |
1 |
نادی نور فطمیه |
اندونزی |
2 |
مریم سبزه زاری |
جمهوری اسلامی ایران |
3 |
حسیفه نعمان محمد |
سریلانکا |
4 |
فاطمه سلامی |
لبنان |
نفرات فینالیست رشته حفظ کل بانوان روشندل- سال 1400 |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
کشور |
1 |
مریم شفیعی |
جمهوری اسلامی ایران |
2 |
فاطمه علی جبر |
عراق |
3 |
غالیه مخناش |
الجزایر |
4 |
فاطمه یونس |
لبنان |
5 |
شیخ نسیمه |
هندوستان |
نفرات فینالیست رشته حفظ کل آقایان روشندل - سال 1400 |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
کشور |
1 |
رامی توماهی الحصیری |
سوریه |
2 |
احمد جارالی عبدالرحمان |
عراق |
3 |
امیدرضا رحیمی |
ایران |
4 |
شرف الدین علمی |
الجزایر |
5 |
محمد عارف مولا |
بنگلادش |
مرحله مقدماتی سی و هشتمین دوره مسابقات بینالمللی قرآن ایران با پخش فایل تصویری ۱۹۰ شرکتکننده از ۶۹ کشور دنیا برای گروه داوری دیماه برگزار و نتایج آن از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد.
سمیه عیادی
انتهای پیام