کد خبر: 4067470
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳

مسابقه مجازی «سلام فرمانده» در همدان برگزار می‌شود

مسئول جلسات مکتب امام زمان(عج) همدان از برگزاری مسابقه مجازی «سلام فرمانده» به همت این مکتب خبر داد.

جواد مجتهدی مسئول واحد جلسات مکتب امام زمان(عج)جواد مجتهدی، مسئول جلسات مکتب امام زمان(عج) همدان در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: دوازدهمین مسابقه مجازی مکتب امام زمان(عج) با موضوع سلام فرمانده برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در این مسابقه ابتدا با دریافت فایل صوتی در کانال این مکتب و سپس با ورود به لینک https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfvZdIc4XV9ab8XYVApX0aC_MeXn3freRxUagSK5C6hRq8dCg/viewform? می‌توانند پاسخ پرسش‌ها را انتخاب و سپس ارسال کنند.

مجتهدی یادآور شد: برای راحتی کار شرکت کنندگان سؤالات مسابقه با ترتیب موضوعات مطرح شده در صوت یکی است ضمناً شرکت کنندگان می‌توانید کل سؤالاتی را که در لینک هست ببینند و یادداشت کنند و سپس فایل صوتی را بشنوند.

وی اضافه کرد: آخرین مهلت پاسخگویی به سؤالات تا روز جمعه ۱۰ تیرماه خواهد بود. به قید قرعه از بین کسانی که به تمام پرسش‌ها پاسخ صحیح ارسال کرده باشند به ۳۰ نفر کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی اهدا خواهد شد و نیز اهدای ۳ کارت تفکر یا ۳ نشان تحسین برای کارت تفکر مرحله دومی‌ها به همه پویندگان جلسات مکتب به شرط پاسخ صحیح به تمام سؤالات ارائه شده خواهد بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :