استقرار ۸۰ پایگاه جشن عاطفه در اسدآباد
کد خبر: 4169607
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳

استقرار ۸۰ پایگاه جشن عاطفه در اسدآباد

رئیس کمیته امداد اسدآباد از استقرار ۸۰ پایگاه جشن عاطفه در سطح مدارس شهر و روستا خبر داد.

جواد صدیقی، رئیس کمیته امداد اسدآبادجواد صدیقی، رئیس کمیته امداد اسدآباد در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: در راستای کمک به دانش‌آموزان نیازمند تحت پوشش این اداره امسال بیش از ۸۰ پایگاه جشن عاطفه در سطح شهر و روستا اسدآباد برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه در هفته اول بازگشایی مدارس یک پایگاه در محل نماز جمعه و میدان امام مستقر می‌شود، گفت: نواختن زنگ نیکویی، با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان در مدرسه شهید عباس قهرمانی در هفته اول بازگشایی مدارس و توزیع ۷۰۰ بسته لوازم‌التحریر به همت اداره آموزش‌‌وپرورش در بین محرومین از دیگر برنامه‌های شهرستان است.

صدیقی در ادامه با اشاره به اینکه در سال گذشته 260 میلیون تومان به‌صورت نقدی در جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری شده بود، گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال ۸۰۰ میلیون تومان به‌صورت نقدی و  غیرنقدی از اول مهر تا پایان‌ مهر جمع‌آوری شود.

وی در ادامه ضمن قدردانی از حمایت‌های مراکز نیکوکاری امداد و خیرین شهرستان، گفت: ۱۵۰۰ بسته لوازم تحریر از سوی این مجموعه‌های مردمی در بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

رئیس کمیته امداد اسدآباد ادامه داد: خیرین و علاقه‌مندان می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود را به واحد مشارکت امداد تحویل دهند و کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۸۰۹۳ به نام امداد اسدآباد و یا با کد دستوری #۰۸۱۱*۸۸۷۷* کمک‌های خود را واریز کنند.

انتهای پیام
captcha