ثبت‌نام مسابقات سراسری قرآن اوقاف در اسدآباد تمدید شد
کد خبر: 4220801
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۲
همزمان با سراسر کشور

ثبت‌نام مسابقات سراسری قرآن اوقاف در اسدآباد تمدید شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اسدآباد گفت: علاقه‌مندان به شرکت در چهل‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف تا 26 خردادماه فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

قرآن کریمحجت‌الاسلام احمدرضا خزائی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اسدآباد در گفت‌وگو با ایکنا از همدان اظهار کرد: فرآیند ثبت‌نام مرحله شهرستانی چهل‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف همزمان با سالروز میلاد حضرت امام رضا(ع) در شهرستان اسدآباد آغاز شد.

وی ادامه داد: با توجه به همزمانی ثبت‌نام این دوره از مسابقات با ایام شهادت آیت‌الله رئیسی و هیئت همراه و سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با تقاضای علاقه‌مندان قرآنی مهلت ثبت‌نام تا ۲۶ خردادماه جاری همزمان با عید قربان تمدید شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اسدآباد بیان کرد: ثبت‌نام در این دوره از مسابقات فقط از طریق میز خدمت اداره اوقاف به نشانی my.oghaf.ir انجام می‌شود. تفکیک هر کدام از گروه‌های سنی به‌صورت هوشمند است و احراز هویت شرکت‌کنندگان توسط سازمان ثبت احوال کنترل می‌شود.

خزائی افزود: علاقه‌مندان در این دوره از مسابقات در دو گروه سنی بالای ۱۸ سال و ۱۲ تا ۱۸‌ سال در رشته‌های بخش آوایی و بخش معارفی تخصصی در مرحله شهرستانی با هم رقابت خواهند کرد.

وی گفت: شرکت‌کنندگان بالای ۱۸‌ سال به‌صورت انفرادی در بخش آوایی که شامل حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ جزء قرآن کریم، قرائت، دعاخوانی و اذان است رقابت می‌کنند. برای شرکت‌کنندگان ۱۲ تا ۱۸ سال بخش معارفی تخصصی شامل معارف قرآن کریم و معارف نهج‌البلاغه و معارف صفحیه سجادیه برگزار می‌شود. زمان برگزاری مسابقات قرآنی شهرستانی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام
captcha