کد خبر: 3907962
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
همزمان با شب میلاد امام مهربانی‌ها؛
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر نوروزی با اشاره به برپایی کاروان شادی در پنج نقطه شهر ملایر گفت: این کاروان با حضور گروه نورالمهدی همدان در شب و روز میلاد امام رضا(ع) جنب بیمارستان غرضی ملایر اجرای برنامه دارند.

برپایی کاروان شادی در پنج نقطه شهر ملایرحمیدرضا نوروزی، معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر، در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: اداره اوقاف و امور خیریه ملایر همزمان با دهه کرامت برنامه‌های مختلفی را در حال اجرا دارد.
وی از برگزاری مرحله شهرستانی چهل‌وسومین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در ملایر خبر داد و افزود: این مسابقات روز پنج شنبه 12 تیر ماه با حضور آقایان و بانوان شرکت‌کننده برگزار می‌شود.
نوروزی با اشاره به برپایی کاروان شادی در پنج نقطه شهر ملایر گفت: این کاروان با حضور گروه نورالمهدی همدان در شب و روز میلاد امام رضا(ع) در ملایر اجرای برنامه دارند.
وی گفت: این برنامه در مسکن مهر، جوار امامزاده عبد الله ملایر، بیمارستان غرضی، انتهای خیابان سعدی و بلوار پارک برگزار می‌شود.
نوروزی همچنین تجلیل از خادمان و هیئت امنای بقاع متبرکه ملایر به مناسبت بزرگداشت روز امامزادگان و بقاع متبرکه و برگزیدگان مسابقات قرآن بعد از اعلام نتایج را از دیگر برنامه‌های دهه کرامت در ملایر عنوان کرد.
نوروزی خاطرنشان کرد: همچنین میزبانی و پذیرایی از خادمان حامل پرچم امام رضا(ع) از آستان قدس رضوی در ملایر از دیگر برنامه‌های این اداره در دهه کرامت است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: