کد خبر: 3914177
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
مدیر روابط عمومی و تبلیغات سپاه همدان، از اجرای مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در سه مقطع زمانی خبر داد و گفت: اولین مقطع از این رزمایش در دهه امامت و ولایت، مقطع دوم رزمایش در دهه اول ماه محرم و مقطع سوم در دهه آخر ماه صفر انجام می‌گیرد.

اجرای مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در همدانبه گزارش ایکنا از همدان، به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) علی‌اکبر کریم‌پور، مدیر روابط عمومی و تبلیغات سپاه همدان، از اجرای مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در سه مقطع زمانی خبر داد و اظهار کرد: انفاق و صدقه دادن ازجمله اعمال حسنه‌ای است که باعث افزایش روزی می‌شود و در احادیث معصومین(ع) بسیار به آن سفارش شده است.
وی افزود: اولین مقطع از این رزمایش در دهه امامت و ولایت برگزار خواهد شد که با توجه به نذورات مردم در این دهه، انتظار می‌رود کمک‌های مردم خیّر و انقلابی استان در راستای دست‌گیری از افراد نیازمند صورت گیرد.
مدیر روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به برگزار شدن مقطع دوم این رزمایش بزرگ افزود: مقطع دوم این رزمایش در دهه اول ماه محرم همزمان با ایام سوگواری حضرت اباعبدالله(ع) اجرایی می‌شود.
وی با اشاره به تشکیل قرارگاه مواسات امام حسن مجتبی(ع) در سپاه انصارالحسین(ع) گفت: این قرارگاه در راستای جمع‌آوری کمک‌های مردمی هم‌استانی‌های عزیز تشکیل شده است.

کریم‌پور گفت: شماره کارت بانک انصار ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۳۹۵۷۰ شماره حساب ۱-۱۱۵۰۱۴۵۴۵-۳۵-۳۸۱۰ و شماره شبا ۱۵۰۶۳۰۳۸۱۰۰۳۵۱۱۵۰۴۵۴۵۰۰۱ به نام قرارگاه مواسات مؤمنانه امام حسن مجتبی(ع) سپاه انصارالحسین(ع) برای دریافت کمک‌های نقدی مردم بصیر و انقلابی در نظر گرفته‌شده است.
وی در پایان افزود: مقطع سوم این رزمایش در دهه آخر ماه صفر انجام می‌گیرد که جزئیات بیشتر آن متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: