کد خبر: 3936523
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳
فرماندار تویسرکان از اعمال محدودیت‌ها در تویسرکان همراه با سراسر کشور از صبح امروز سخن گفت.

اعمال محدودیت‌های جدید در تویسرکانسید رسول حسینی، فرماندار تویسرکان، در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، با بیان این مطلب که خوشبختانه تویسرکان از وضعیت قرمز خارج شده است، گفت: اما این مهم دال بر عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیست زیرا همچنان خطر کرونا درکمین است و همشهریان عزیز کماکان باید موارد بهداشتی را رعایت کنند و در غیر این صورت با متخلفان قطعا برخورد خواهد شد.
وی در ادامه از اعمال محدودیت‌ها در شهرستان سخن گفت و افزود: گروه‌های شغلی ۳ و ۴ مانند موسسات آموزش عالی، دانشگاه‌ها، مراکز فنی و حرفه‌ای، حوزه‌های علمیه، مساجدی که پایگاه مقاومت و اطلاع رسانی نیستند، آرایشگاه‌های زنانه، چایخانه‌ها و قهوه‌خانه‌ها و مراکز عرضه مواد دخانی در شهرستان تعطیل هستند.
حسینی با بیان مطالب فوق ادامه داد: در صورت باز بودن این اختیار را داریم که اداره اماکن به مدت ۱۵ روز آنها را پلمپ کنند، بازارها و مغازه‌ها جزء گروه شغلی ۲ تعطیل نیستند اما رعایت پروتکل‌های بهداشتی الزامی است و در صورت تخطی از موازین بهداشتی و تجمع در مراکز خرید و پاساژها قطعا برخورد و تعطیل خواهند شد.
وی تصریح کرد: ادارات ممکن است با دو سوم یا یک دوم کارکنان فعالیت کنند اما در حال حاضر این امر اجرایی نمی‌شود مگر خدای نکرده کارمندان مشکوک یا مبتلا شده باشند.
فرماندار تویسرکان بیان داشت: تردد و ورود خودروهای غیر بومی به شهرستان و همچنین تردد خودروهای بومی به سایر شهرستان‌ها ممنوع است و جریمه ۵۰۰ هزار تومانی در انتظار رانندگان متخلف است.
وی با بیان اینکه جاده تویسرکان به گنج نامه و همچنین آرامستانها در شهرستان بسته است، گفت: با هماهنگی دادستان شهرستان با برگزار کنندگان مراسم عروسی به جد برخورد خواهد شد و مراسم کفن و دفن هم حدالامکان به حداقل برسد خصوصا درمورد فوتی‌های کرونایی حتما باید با هماهنگی شهرداری انجام شود.
وی درپایان گفت: خواهش ما از مردم این است برای حفظ جان و سلامت خود و اطرافیانشان همه با هم بارعایت موارد بهداشتی کمک کنند تا با مشکل مواجه نشویم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: