کد خبر: 3968961
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) همدان از دستگیری تعدادی از اعضای فرق انحرافی عرفان حلقه از سوی پاسداران گمنام امام زمان(عج) در همدان خبر داد.

دستگیری تعدادی از اعضای فرق انحرافی «عرفان حلقه» در همدانبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی سپاه همدان، علی‌اکبر کریم‌پور، مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) همدان، اظهار کرد: پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه انصارالحسین(ع) طی یک عملیات تعدادی از اعضای فرقه انحرافی عرفان حلقه را دستگیر کردند.

وی افزود: پاسداران گمنام امام زمان(عج) در این عملیات اقدام به دستگیری و احضار هشت نفر از فعالان فرقه انحرافی عرفان حلقه در سطح استان کردند که پرونده آنان برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی استان ارسال شده است.

مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) همدان اظهار کرد: اقدامات این افراد که با ادعاهای واهی همچون فرادرمانی، شفابخشی، جاذبه درمانی، تشعشع دفاعی و... فعالیت غیرقانونی داشتند، منجر به آسیب‌های روحی و روانی در افراد، انحراف اعتقادات و در نتیجه فروپاشی خانواده‌ها شده است.

وی در پایان بیان کرد: از مردم فهیم استان درخواست داریم تا ضمن بالا بردن هوشیاری خود نسبت به فعالیت‌های انحرافی فعالان عرفان‌های نوظهور در محیط پیرامونی خود، هر گونه برپایی کلاس، تجمع و فعالیت‌های افراد در این خصوص را ازطریق تلفن ۱۱۴ ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه انصارالحسین(ع) همدان اطلاع‌رسانی کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: